doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Jednorázové rukavice

Když si barvíte vlasy vy nebo někdo jiný, jednorázové rukavice jsou rozhodně nutností! S jednorázovými rukavicemi pracujete velmi hygienicky a navíc si chráníte ruce před skvrnami od barvy na vlasy. Udržují vaše ruce velmi čisté, takže už nemusíte drhnout nepříjemné skvrny od barvy.

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
Cena
Značka

 

Jednorázové rukavice pro barvení vlasů

Jednorázové rukavice lze použít k mnoha různým účelům. Mimo jiné udržují vaše ruce čisté. Při barvení vlasů potřebujete řadu barvicích potřeb, včetně jednorázových rukavic! Přirozeně přicházíte do kontaktu s barvou na vlasy a ta může zanechat skvrny na rukou. Jednorázové rukavice chrání pokožku během barvení a zajišťují hygienu. Existují různé typy a také velikosti, takže vždy dobře padnou na ruku a prsty.

Nákup správných jednorázových rukavic

Jednorázové rukavice se vyrábějí z různých materiálů a tyto materiály mají různé funkce. Některé materiály jsou například pevnější než jiné. Mezi běžné typy patří:

  • Latexové rukavice na jedno použití: jsou vyrobeny z přírodního kaučuku, a proto jsou biologicky odbouratelné. Jsou vhodné pro použití na zahradě, v domácnosti nebo při práci a mimo jiné poskytují ochranu proti bakteriím a virům.
  • Nitrilové rukavice na jedno použití: jsou vyrobeny ze syntetické pryže, jsou velmi pevné a snadno se netrhají. Jsou pevnější než ty z latexu nebo vinylu a odolávají například oleji nebo mastnotě. Trpíte alergií na latex? Pak jsou dobrou alternativou ty, které jsou vyrobeny z nitrilu.
  • Vinylové rukavice na jedno použití: jsou vyrobeny z PVC. V porovnání s ostatními dvěma materiály je tento materiál nejméně pevný, ale je velmi pohodlný. Mimo jiné chrání před nízkorizikovými ropnými a chemickými látkami.

Kromě těchto možností si můžete vybrat také z práškových nebo nepráškových typů. Práškové typy se často nanáší snadněji než ty bez prášku, ale nejsou vhodné pro použití například v potravinářském průmyslu.

Upozorňujeme, že ne každá jednorázová rukavice je vhodná pro každou aplikaci. Podle značky CE a norem NEN můžete přesně určit, pro co jsou vhodné. Dbejte také na velikost, aby vám správně padly do ruky.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.