doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Řezné hlavy

Jsou vaše stříhací strojky stále vaším věrným společníkem, ale výkon stříhací hlavy začíná klesat? Na Salontotal.cz pro vás máme ideální řešení. Vyměňte stříhací břity a zlepšete svůj zážitek z holení výběrem vysoce kvalitních originálních stříhacích hlav od důvěryhodných značek.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Výměna tupých nebo zlomených čepelí zastřihovače

Se svými věrnými zastřihovači se nemusíte loučit. Pokud zjistíte, že výsledky holení už nejsou takové, jaké bývaly, může to být tím, že je vaše stříhací hlava nebo břit jednoduše opotřebovaný. S naší nabídkou vysoce kvalitních stříhacích hlav a břitů můžete snadno a rychle vyměnit starý, tupý nebo zlomený břit. Dobrou zprávou je, že většinu našich stříhacích hlavic a břitů lze bez námahy připojit k zastřihovači nebo trimmeru. Díky vyměnitelné konstrukci můžete během několika sekund nasadit novou stříhací hlavu a váš přístroj bude opět jako nový.

Nový začátek pro vaše zastřihovače

S novou stříhací hlavou nebo stříhacím nožem dáte svým zastřihovačům nový začátek. Okamžitě zaznamenáte rozdíl v kvalitě holení. Ostré břity zajišťují hladké a přesné oholení a umožňují vám bez námahy vytvořit hladký a profesionální vzhled. Samozřejmě je také důležité, abyste novou stříhací hlavu řádně udržovali a čistili.

Nákup střihacích hlavic

Na stránkách Salontotal.cz jsme hrdí na naši rozmanitou nabídku vysoce kvalitních střihacích hlav a břitů. Naše výrobky a značky jsou pečlivě vybírány tak, aby splňovaly potřeby profesionálních kadeřníků i domácích holicích strojků. Nabízíme dokonalou rovnováhu mezi výkonem, trvanlivostí a snadným používáním. Nečekejte déle a vyberte si novou střihací hlavu nebo střihací břit z Salontotal.cz ještě dnes.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.