doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Splitender

Trápí vás někdy roztřepené konečky? Pak je pro vás Splitender ideálním řešením! S tímto praktickým přístrojem můžete odstranit roztřepené konečky během chvilky, aniž byste museli navštívit kadeřnický salon. Zařízení má praktickou velikost a snadno se používá. Díky splitenderu můžete dát sbohem roztřepeným konečkům!

Momentálně nebyly nalezeny žádné produkty.


 

Oprava roztřepených konečků

Existuje mnoho typů stylingových nástrojů, které můžete použít ke krásnému tvarování vlasů, ale věděli jste, že existuje také nástroj, který vám pomůže zbavit se roztřepených konečků? Toto je Splitender!

Rozštěpené konečky vznikají poškozením vnější vrstvy vlasů, což vede k malým poškozeným konečkům vlasů. Může to mít několik příčin, například vlasy se poškodí častým kartáčováním nebo používáním tepelných nástrojů. Když jsou konečky vlasů roztřepené, nelze je zcela opravit. Nejlepší možností je odříznout roztřepené konce například pomocí nástroje na roztřepené konce.

Talavera Split-Ender Pro

Roztřepené konečky jsou minulostí díky Talavera Split-Ender Pro! Tento praktický přístroj se postará o to, aby byly vaše roztřepené konečky během chvilky zastřižené. Split-Ender odstraňuje roztřepené konečky po celé délce vlasů. Kadeřník ví, že na to existuje několik triků, ale protože Split-Ender udělá všechnu práci za vás, tento nástroj spotřebitelům tento proces značně usnadňuje! Díky speciální technologii v přístroji stříhá pouze poškozené a roztřepené konečky vlasů. Používáním Split-Enderu zachováte délku vlasů, ale zajistíte, že budou opět hladké a krásně lesklé! Celé ošetření trvá méně než 30 minut.

Co můžete dělat s roztřepenými konečky?

Chcete snížit roztřepené konečky? Pak můžete udělat několik věcí! Především používejte kvalitní péči o vlasy, například kondicionér. Kondicionér vlasy vyživuje, hydratuje a snižuje jejich náchylnost k lámání. Důležité je také nekartáčovat vlasy, když jsou úplně mokré, protože to způsobuje lámavost, která může rychleji způsobit roztřepení konečků. Pravidelně navštěvujte kadeřníka a nechte si zastřihnout konečky vlasů, abyste si udrželi zdravé vlasy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.