doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sexy vlasy

Když chcete vytvořit vzhled s velkým objemem nebo se jen chcete ujistit, že vaše vlasy vypadají dobře a zdravě, se Sexy Hair dosáhnete dokonalého účesu. Ve značce neustále pracují na tom, aby nám poskytovali produkty, díky kterým se budeme cítit sexy, a jsou otevřeni změnám, které vedou k lepším výsledkům. Kromě toho Sexy Hair zohledňuje zemi. Obal je vyroben ze 100% plastu PCR, který je recyklovatelný. Jsou také šetrné ke zvířatům; netestují produkty a složky Sexy Hair na zvířatech. Profesionální řada péče o vlasy So Sexy Hair zajistí, že každý začne zářit. Přečtěte si více >>

 

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Založení Sexy vlasy

Společnost Sexy Hair založil v roce 1998 v Los Angeles Michael O'Rourke. V jeho salonu se používaly produkty, které podle něj nebyly dostatečně kvalitní, a tak se rozhodl založit vlastní vlasovou značku. Značka byla inspirována krásou lidí, kteří žili v Los Angeles. Inspirace přišla v mnoha podobách: nádherný vzhled, krásný street style nebo plážový look. Podle Sexy Hair skutečná krása vychází zevnitř a je nejvyšší formou sebevědomí. Logo Sexy Hair obsahuje hvězdu, která představuje úžasné věci, které se mohou stát, když necháte zazářit svou vnitřní hvězdu.

Produktové řady

Tato značka se stala celosvětově známou díky velké červené plechovce laku na vlasy, ale Sexy Hair obsahuje mnohem víc. Její produktové řady zahrnují stylingové a pečující produkty pro muže i ženy. Sexy Hair nabízí dokonalé produkty pro každý typ vlasů, které zajistí ten nejlepší efekt. Řada výrobků zahrnuje například šampony, kondicionéry, vosky a gely. Kromě toho existují produkty pro každý typ vlasů: barvené vlasy, suché vlasy, řídké vlasy nebo kudrnaté vlasy.

Produkty Sexy Hair na Salontotal.cz

Pokud jste se stali stejně nadšenými Sexy Hair jako my, můžete si koupit produkty s mnoha výhodami na Salontotal.cz. Mnozí jiní to udělali před vámi, protože v hodnocení zákazníků nyní získáváme známku 9,4.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.