doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Jaguar

Kadeřnický průmysl si bez značky Jaguar nelze představit. Mají široký sortiment různých kadeřnických potřeb, včetně nůžek Jaguar. Tyto nůžky jsou velmi oblíbené, a proto se často volí v kadeřnických salonech. Znáte již různé nástroje a nůžky této značky? Rádi vám pomůžeme najít ty správné profesionální potřeby pro váš kadeřnický salon. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nůžky Jaguar

Hledáte kvalitní kadeřnické nůžky od spolehlivé značky? Pak si vyberte nůžky Jaguar. Kadeřnický průmysl si bez nich opravdu nelze představit, a to z dobrého důvodu. Již léta dodává velmi kvalitní nůžky. V sortimentu najdete střihací nůžky, střihací nůžky a vyhlazovací nůžky. Nůžky do značné míry určují výsledek stříhání, a proto jsou nůžky Jaguar vyvíjeny pouze podle přísných kritérií kvality. Jste levák? Žádný problém! Existuje také několik modelů určených pro levoruké kadeřníky. Pomocí filtru si můžete vyfiltrovat nůžky pro leváky, abyste rychle zjistili, které nůžky jsou pro vás vhodné. Jak je to výhodné!

Kadeřnické nůžky Jaguar nakupujte na Salontotal.cz, protože s těmito kadeřnickými nůžkami jste vždy na správném místě. Byly vyvinuty různé řady nůžek, které vyhovují potřebám každého. Vždy tak najdete ty nejlepší nůžky, které vám budou vyhovovat. Vyberete si nůžky Pre Style, White Line nebo jinou řadu nůžek Jaguar? Se všemi těmito nůžkami dosáhnete v salonu těch nejlepších výsledků stříhání.

Kadeřnické nůžky

Kadeřnické nůžky Jaguar se dodávají v různých velikostech, modelech a provedeních. Hledáte například nůžky Jaguar 5,5 palce nebo třeba nůžky Jaguar na střihání vlasů? Pak jste na správném místě. Oblíbené jsou nůžky Pre Style Ergo Effileer 5,5 palce a Satin Plus. Nůžky mají krásný klasický design, díky němuž působí při stříhání skutečně tradičním dojmem. Mají také elegantní leštěný povrch. Stylová, efektivní a kvalitní: to je to, co tato značka představuje. S profesionálními nůžkami Jaguar můžete urazit dlouhou cestu. Používáte ke stříhání svých zákazníků kadeřnické nůžky Jaguar?

Věděli jste, že kromě známých nůžek mají ve svém sortimentu i další nástroje? Mají různé fény, žehličky na vlasy, hřebeny, kartáče, zastřihovače a zastřihovače. Jsou vysoce kvalitní a velmi vhodné pro použití v kadeřnickém salonu. Nakupujte veškeré potřeby pro salony na Salontotal.cz.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.