doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Falešné řasy

S umělými řasami si můžete během několika minut vytvořit krásný pohled očí a snadno docílit toho, že vaše řasy budou vypadat delší, plnější a černější. V Salontotal najdete širokou nabídku umělých řas, takže si vždy vyberete vhodnou sadu!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Falešné řasy

Plné dlouhé řasy, kdo by je nechtěl? Naštěstí toho můžete velmi snadno dosáhnout pomocí umělých řas. Falešné řasy vám poskytnou dlouhotrvající potěšení, navíc nejsou škodlivé pro vaše vlastní řasy a rychle se nalepí. Existují ve všech tvarech a velikostech, například standardní umělé řasy (chloupky připevněné k pásku, který nalepíte podél linie řas) nebo jednotlivé řasy (malé kousky řas různých délek, z nichž si vytvoříte vlastní vzhled řas). Kromě standardních nebo individuálních řas si můžete vybrat například z různých délek a barev.

Nejlepší falešné řasy

Je zřejmé, že chcete mít možnost používat umělé řasy více než jednou, proto je důležité pečlivě sledovat kvalitu výrobku. Kvalita určuje například to, jak často můžete řasy opakovaně používat. V naší nabídce najdete mimo jiné jemné umělé řasy Ardell a House of Lashes . S oblíbenými a pohodlnými řasami Ardell budete mít vždy zářivé oči. House of lashes nabízí širokou škálu vysoce kvalitních a luxusních řas za přijatelnou cenu.

Nalepování umělých řas

Je čas nalepit umělé řasy! Zde se dozvíte, jak je použít:

Krok 1: výběr správné délky řasenky

Umístěte umělou řasu na svou vlastní řasu a přidržte ji u oka. Dále zkontrolujte, zda má řasa správnou velikost: měla by být o něco kratší než šířka vašeho oka. Je řasenka příliš dlouhá? Poté jej ustřihněte na správnou délku malými nůžkami. Krájejte na malé kousky, abyste neodřízli příliš mnoho najednou.

Krok 2: naneste linku řas

Naneste linku na řasy a nechte ji asi 10 až 30 sekund zaschnout (pozor, doba schnutí se může u různých lepidel na řasy lišit).

Krok 3: naneste umělé řasy

Umělé řasy můžete nanášet rukama, pinzetou nebo speciálním aplikátorem na řasy. Přiložte řasu k vlastním řasám a pevně ji přitiskněte.

V Salontotal najdete také krásné make-up produkty, které doplní váš vzhled!

 

Často kladené otázky

Jak aplikovat umělé řasy?

Falešné řasy se aplikují v následujících krocích:

  • Krok 1: zvolte správnou délku řasenky.
  • Krok 2: naneste lepidlo na řasy na řasový pásek a před nalepením řas jej nechte chvíli zaschnout.
  • Krok 3: naneste řasu, přiložte ji co nejblíže k vlastní řase a pevně přitiskněte.

Jak často můžete používat umělé řasy?

Jak často můžete umělé řasy znovu použít, závisí na kvalitě řas. Čistíte si umělé řasy dobře po jejich použití? Často je pak můžete použít znovu!

Jak mohu odstranit umělé řasy?

Doporučujeme používat odličovač na bázi oleje. Olej snadno smáčí lepidlo z umělých řas. Naneste dostatečné množství odličovače a jemně přitlačte na zavřené oko. Nechte olej chvíli působit a opatrně pásek vyjměte.

Mohu na umělé řasy použít řasenku?

Ano, na umělé řasy můžete nanést řasenku!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.