doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kartáč na vlasy

Salontopper má nejlepší kartáče na barvení vlasů. Pomocí těchto kartáčů můžete barvu nanášet postupně a přesně, takže můžete vytvořit ty nejkrásnější barevné účesy. Na Salontopperu nakupujete kartáče a štětce na barvení vlasů od nejlepších značek, jako jsou Comair a Framar. Objevte kartáče na vlasy a zajistěte si, že barvení vlasů bude úspěšné.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Typy kartáčů na vlasy

Jedním z nejčastěji používaných kartáčů na barvení vlasů je plochý kartáč. Tento kartáč, jak již název napovídá, má plochý tvar s rovnými štětinami. Je ideální pro nanášení barvy na velké části vlasů, například při barvení celé hlavy nebo vytváření širokých melírů. Plochý kartáč zajišťuje rovnoměrné rozložení barvy a poskytuje konzistentní barvu a krytí. Kromě toho lze kartáč použít k nanášení barvy na menší úseky vlasů, a to tak, že se kartáč drží pod úhlem.

Kartáč na vlasy Balayage

Speciální balayage kartáč na vlasy je nepostradatelným nástrojem pro vytváření známých balayage účesů. Tento kartáč má plochý, široký tvar s měkkými štětinami. Díky tomu můžete snadno nanášet hladké a přirozené melíry. Pomocí balayage kartáče na vlasy můžete barvu vlasů precizně obarvit a jemně ji prolnout pro jemný a pozvolný přechod mezi odstíny. Je oblíbenou volbou profesionálních kadeřníků a pomůže vám dosáhnout módního vzhledu.

Sady kartáčů na vlasy

V nabídce jsou kartáče na barvení vlasů nabízeny jak volně, tak v sadách. Kartáče jsou ve veselých zářivých barvách, jako je růžová a fialová, ale jsou k dispozici také v černé barvě. Na zadní straně kartáčů je ostrý hrot. Ten umožňuje oddělit části vlasů.

Sada příslušenství pro malování

Štětce na vlasy jsou navíc součástí různých sad barvicího příslušenství. Jako je například sada příslušenství na vlasy Comair. Tato sada obsahuje potřeby, které potřebujete k zahájení barvení. Pětidílná sada obsahuje například barvicí štětce, odměrku a stupnici na barvení.

Kartáče na vlasy objednejte na adrese Salontotal.cz

Kartáč na vlasy je nepostradatelný, když si chcete barvit vlasy. I pro ty nejlepší domácí kadeřníky je kartáč na vlasy důležitý. Pokud si rádi barvíte vlasy, můžete si kartáč s mnoha výhodami objednat na Salontotal.cz. Máte dotaz? Náš zákaznický servis vám rád pomůže!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.