doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Trimmer

Hledáte zařízení na zastřihování vousů? Pak potřebujete zastřihovač vlasů. Snadno s nimi upravíte kontury vlasů a zastřihnete knír, bradku nebo kotlety. Existuje mnoho různých typů, ale který je nyní nejlepší zastřihovač? Rádi vám pomůžeme.

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Zastřihovač vlasů a zastřihovač nosu

Se zastřihovačem můžete udržovat kontury, knír, vousy a kotlety pěkné a hladké. Přístroje se pohodlně drží a lze s nimi pracovat velmi přesně. Většina zastřihovačů se dodává s připojitelnými krytkami, které umožňují zastřihnout chloupky na požadovanou délku. Nezapomínejte na pravidelnou údržbu zařízení, abyste prodloužili jeho životnost!

Zastřihovač uší a nosu je v koupelně téměř nepostradatelný. Ty jsou speciálně vyrobeny pro zastřihování chloupků na nepříjemných místech. Chloupky bohužel rostou i na malých místech, ty bohužel nelze odstranit velkým přístrojem. Pokud nemáte rádi nežádoucí chloupky, pak je tento Moser Senso určen právě pro vás. Některé přístroje obsahují také nástavec pro úpravu obočí.

Nejlepší zastřihovač

Jaký je nejlepší zastřihovač, je těžké říct. Máte krátké vousy nebo strniště? Hledáte bezdrátovou nebo kabelovou verzi? Chcete multifunkční zařízení s několika nástavci nebo bez přídavných zařízení? Existuje mnoho různých typů a značek, ale záleží na vás, která vám bude nejlépe vyhovovat. Na druhém místě z Salontotal.cz jsou Wahl Super 1592, Andis Profoil TS-2 Shaver Plus a Comair Black Expert.

Rozdíl mezi zastřihovačem a zastřihovačem

Pro hrubší práci je vhodný zastřihovač. To zahrnuje zkrácení dlouhých vlasů a dlouhých vousů. Se zastřihovačem můžete pracovat přesněji. Zuby jsou blíže u sebe a zařízení je o něco menší. To je skvělé pro přesnou práci, jako je zastřihování vousů nebo kníru, ale také pro udržování hladkých kontur.

Údržba vyžínače

Důležitá je pravidelná údržba zastřihovače. Odstraňte z přístroje uvolněné vlasy a dobře naolejujte čepele. Tento olej je velmi řídký, tekutý a nemastný. Vlasy se tak nelepí mezi čepele a zůstávají déle ostré. Údržba vašeho oblíbeného spotřebiče je tedy nezbytná pro prodloužení jeho životnosti. Všechny produkty pro údržbu si můžete objednat také u nás.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.