doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Tepelný styling

Na stránkách Salontotal.cz si uvědomujeme, že styling vlasů je nezbytný k tomu, abyste svůj vzhled posunuli na vyšší úroveň. Ať už sníte o krásně narovnaných vlasech, nebo jen o svůdných loknách, naše kolekce tepelných stylingových nástrojů nabízí řešení! Tepelný styling totiž zajišťuje lepší aplikaci tvaru na vlasy!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Kudrnaté nebo rovné - záleží na vás!

Máte kudrnaté vlasy a tajně toužíte po hedvábně hladkých rovných vlasech? Nebo máte přirozeně rovné vlasy a chcete zazářit objemným chomáčem kudrlin? S našimi vysoce kvalitními tepelnými stylingovými nástroji je možné cokoli. V naší nabídce najdete kulmy, žehličky na vlasy, narovnávače, vlnovky a natáčky, které vám umožní nekonečně experimentovat a vytvářet nové účesy. Tyto profesionální nástroje jsou navrženy tak, aby poskytovaly salónní kvalitu, takže si můžete splnit své stylingové sny.

Tepelná ochrana pro zdravé vlasy

Chápeme, že vás znepokojuje teplo, které mohou stylingové nástroje vytvářet. Proto při tepelném stylingu vždy doporučujeme používat účinnou tepelnou ochranu. Naše tepelné stylingové nástroje jsou sice výkonné, ale se správnou tepelnou ochranou můžete své vlasy bez obav proměnit. Tímto způsobem se budete těšit nejen z krásně upravených vlasů, ale také z toho, že zůstanou zdravé a odolné.

Nákup tepelných nástrojů

Salontotal.cz je místem, kde si můžete koupit svůj stylingový nástroj. Objevte všestrannost tepelného stylingu s našimi vysoce kvalitními stylingovými nástroji. Ať už chcete vlasy natočit, narovnat nebo hledáte jedinečný twist, máme pro vás vhodný nástroj.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.