doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Matrix Total Results Unbreak My Blonde

Odbarvování vlasů způsobuje vážné poškození vlasů, proto je nezbytná správná péče! S produkty Matrix Total Results Unbreak My Blonde můžete o své blond vlasy dobře pečovat. Řada se skládá ze tří produktů, které pomáhají obnovit citlivé blond vlasy a pomocí kyseliny citronové obnovují hodnotu pH vlasů. Rutina Matrix Total Results Unbreak My Blonde vaše vlasy opět posílí!

Třídění

Na stránku
Hairtype
Kategorie
Cena

Matrix Unbreak My Blonde

Pokud jste si někdy odbarvovali vlasy, víte, že to může vlasy značně poškodit. Bez správné péče budou vaše vlasy matné, lámavé a suché. Odbarvování zanechává vlasové kutikuly otevřené, čímž se z vlasů ztrácí výživa a hydratace. Právě když to vaše vlasy zoufale potřebují. Proto je Matrix Unbreak My Blonde obohacen o kyselinu citronovou. Kyselina citronová opět zvyšuje kyselost vlasů, uzavírá vlasové kutikuly a udržuje vlasy zdravější. Celá procedura dodává vlasům tuto kyselinu citronovou, stejně jako další výhody.

Unbreak My Blonde Produkty

K péči o vlasy můžete použít 3 produkty Unbreak My Blonde. Společně přirozeně přinášejí nejlepší výsledky a vlasy jsou díky nim opravdu viditelně silnější, ale můžete je používat i samostatně a přidat je do své rutiny!

  • Šampon bez sulfátů: Tento jemný šampon Matrix Total Results Unbreak My Blonde poskytuje kvalitní čištění bez sulfátů, což citlivé odbarvené vlasy potřebují, protože jinak by se ještě více poškodily. Kyselina citronová v šamponu způsobí, že se šupinky vlasů opět uzavřou, takže vlasy vypadají zdravější a živější.
  • Posilující kondicionér: Vraťte svým odbarveným vlasům hebkost a lesk pomocí posilujícího kondicionéru Matrix Total Results Unbreak My Blonde. Po použití budou vaše vlasy silnější a nádherně hebké.
  • Obnovující bezoplachová kúra: dodejte vlasům větší a dlouhotrvající hydrataci s bezoplachovou kúrou Matrix Total Result Unbreak My Blonde. Tato hydratace obnovuje sílu a zdravý lesk vlasů.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.