doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Barevné vlasy

Právě jste si dali novou krásnou barvu vlasů a nyní se chcete ujistit, že budou vypadat zářivě a živě. Na Salontotal.cz chápeme, že barvené vlasy potřebují zvláštní pozornost a péči. Proto máme široký výběr produktů speciálně pro barvené vlasy. Ať už se rozhodnete pro odvážnou proměnu, nebo jemné melíry, objevte, jak zajistit, aby vaše barvené vlasy zářily a dlouho se z nich těšily.

 

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Složení
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Šampon pro barvené vlasy a další!

Nic není větším zklamáním než matná, vybledlá barva vlasů. Naštěstí existují přípravky speciálně určené k udržení intenzity a živosti barvy vašich vlasů. Náš výběr šamponů pro barvené vlasy, kondicionérů a kúr je obohacen o složky chránící barvu, které pomáhají udržet barevné pigmenty a omezují blednutí. Užívejte si svou zářivou barvu vlasů déle a nechte ji vyniknout všude, kam se vydáte.

Maska na barvené vlasy proti vysušení a poškození

Barvené vlasy potřebují extra hydrataci a výživu, aby zůstaly zdravé a lesklé. Naše přípravky pro barvené vlasy obsahují pečující složky, které pronikají hluboko do vlasů a zanechávají je hydratované a vyživené. Vitamíny, antioxidanty a přírodní oleje společně obnovují poškozené vlasy a dodávají jim zdravý vzhled. Hýčkejte své vlasy hydratací a výživou, kterou potřebují, aby vypadaly a cítily se krásné. Používejte například masku na vlasy pro barvené vlasy!

Extra UV ochrana pro barvené vlasy

Po barvení vlasů je důležité chránit je před škodlivými vnějšími vlivy. Naše výrobky pro barvené vlasy často poskytují dodatečnou ochranu před UV zářením, teplem z kadeřnických nástrojů a škodlivinami z okolního prostředí. Vytvářejí kolem vlasů ochrannou vrstvu, která déle zachovává barvu a chrání ji před poškozením. Nechte své vlasy zářit a užívejte si slunce, stylingových nástrojů i každodenního života s klidnou myslí.

Prodlužte životnost barvených vlasů

Se správnými produkty můžete prodloužit životnost své barvy vlasů a užívat si ji déle. Naše profesionální produkty pro barvené vlasy jsou vyvinuty s využitím nejnovějších technologií a receptur pro zachování barvy a podporu zdraví vlasů. Ať už hledáte osvěžující šampon, vyživující kondicionér nebo intenzivní kúru, máme pro vás ty správné produkty, které o vaše barvené vlasy pečují a hýčkají je.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.