doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Nástroje

V našem rozsáhlém sortimentu najdete nástroje, které vám pomohou dokonale upravit vlasy. Pomocí správné kulmy, fénu nebo žehličky na vlasy můžete vytvořit dokonalé lokny nebo účes. Máme také různé zastřihovače vlasů a zastřihovače na úpravu vlasů, vousů, kníru a/nebo kotlet. Vyberte si z našeho příslušenství, jako jsou stříhací hlavy, kartáče a hřebeny, aby byl konečný výsledek ještě krásnější!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nejlepší nástroje na vlasy pro vás

V naší nabídce najdete mnoho druhů různých stylingových nástrojů a příslušenství. Při úpravě vlasů nebo vousů je nástroj nezbytnou součástí výbavy. Pomocí kulmy můžete například vytvořit velký objem a pomocí zastřihovače můžete vousům snadno dodat pěkný a hladký vzhled. Na této stránce najdete všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření nebo aktualizaci (požadovaného) účesu. Abyste si mohli vlasy po úpravě pěkně upravit, najdete v nabídce také mnoho jemných hřebenů a kartáčů.

Při používání tepelných nástrojů vždy nezapomeňte chránit vlasy tepelnou ochranou!

Fén a kartáč na fénování vlasů

Fén umožňuje snadné a rychlé vysoušení vlasů. Díky proudu teplého vzduchu z fénu se vlasy vysuší mnohem rychleji, než když je necháte uschnout na vzduchu. Fén také pomáhá vlasům zachovat si pružnost a dodává jim větší objem. Máte kudrlinky? Pak si vyberte fén s difuzérem. Difuzér je nástavec s několika kolíčky, který zajišťuje, aby vlasy při fénování zůstaly na svém místě. Můžete se tak vyhnout krepatým vlasům!

Chcete objem od kořínků? Poté použijte kartáč na fénování. Vytváří objemnější hlavu, vlasy mají větší objem a vypadají plnější. Krásný účes si snadno vytvoříte také s fénem! Nakupujte nejlepší kartáč pro fénování vlasů na Salontopper. Přejděte například na Babyliss Föhnborstel.

Kromě fénovacích kartáčů máte k dispozici také kulaté kartáče, které můžete použít při fénování vlasů. Ty vytvářejí objem a dodávají vlasům pěkný vzhled.

Kulma a narovnávačka

Když jsou vlasy suché, můžete je začít upravovat. Vlasy můžete upravit žehličkou na vlasy nebo jim dodat objem a pěkné lokny pomocí kulmy.

Vlasy jsou díky žehličce hladké a lesklé. Nástroj se často zahřeje během několika minut a díky destičkám snadno klouže po vlasech. Nejlepší žehličku na vlasy najdete na Salontopper. Vyberte si například Chi stijltang. Tato jemná žehlička je vhodná pro všechny typy vlasů a kromě narovnání vlasů jim dodává krásný lesk.

Vytvořte si krásné lokny pomocí kulmy! Tyto kulaté kleště se zahřejí a vlasy se krásně zvlní. Kulma se dodává v různých průměrech, takže v závislosti na velikosti můžete vytvářet velké nebo malé lokny.

Střihací strojky a zastřihovače

Zastřihovač vlasů nebo trimmer vám umožní zastřihnout vlasy na požadovanou délku nebo dokonale upravit vousy.

Zastřihovač je vlastně větší verze zastřihovače. Tento nástroj má výkonný motor a umožňuje snadné oholení dlouhých a/nebo hustých vlasů. Plně zastřižená nebo nedostříhaná; s tím vám pomůže dobrý střihač. Dodávají se jak bezdrátové, tak se zástrčkou a v různých velikostech. Jemný zastřihovač, který dlouho vydrží, je Wahl tondeuse.

Pomocí zastřihovače můžete snadno zastřihovat vlasy nebo kontury vousů a udržovat elegantní tvar kníru, bradky nebo kotlet. Tento nástroj se snadno drží v ruce a často se dodává s několika nástavci, které umožňují zastřihnout vlasy na požadovanou délku. Kvalitním dobrým zastřihovačem je například Comair trimmer.

Kromě zastřihovače chloupků na hlavě a vousech máte k dispozici také zastřihovače chloupků v uších a nose. Nemáte rádi nežádoucí ochlupení? Pak je tento Moser Senso, mimo jiné, určen právě pro vás!

Je důležité, abyste své zastřihovače a trimmery řádně udržovali a také čas od času vyměnili stříhací hlavu nebo nabíjecí stanici (pokud je prázdná) ! Pokud si chcete zakoupit příslušenství k zastřihovačům a trimmerům, kontaktujte nás.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.