doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Nástroje na vlasy

V naší nabídce najdete mnoho typů stylingových nástrojů a příslušenství k vlasovým nástrojům. Nástroj na vlasy je nezbytným produktem, který vám pomůže krásně upravit vlasy nebo vousy. Pomocí kulmy můžete například vytvořit extra objem a se zastřihovačem snadno dodáte svým vousům pěkný a hladký vzhled. Na Salontotal.cz najdete všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření nebo úpravě krásných účesů. Můžete tak získat svůj vytoužený účes.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Fén a difuzér

Jedním z nejznámějších nástrojů na vlasy je fén. Fén vám umožní snadno a v krátkém čase vysušit vlasy. Díky proudu teplého vzduchu, který přístroj vyfukuje, se vlasy rychle vysuší. Máte kudrliny? Pak si vyberte fén s difuzérem. Difuzér je nástavec, který při fénování udržuje vlasy na místě. Tím se zabrání krepatění vlasů.

Kartáč na vlasy

Pro větší objem u kořínků vlasů je ideální fénovací kartáč. Pomocí fénovacího kartáče můžete také snadno vytvořit krásný vyfoukaný účes. Kromě fénovacích kartáčů máte k dispozici také kulaté kartáče, které můžete při fénování vlasů použít. Ty vytvoří objem a dodají vlasům pěkný účes.

Žehlička na vlasy

Když jsou vlasy suché, můžete je začít upravovat. Díky žehličce budou vlasy hladké a krásně lesklé. Přístroje na vlasy se často zahřejí během několika minut a díky destičkám po vlasech snadno kloužou. Jemná žehlička na vlasy je vhodná pro jakýkoli typ vlasů.

Kulma na vlasy

Krásné lokny vytvoříte pomocí kulmy. Kulatý hrot se zahřívá a zajišťuje, aby vlasy spadaly do pěkných vln. Kulma se dodává v různých průměrech, takže v závislosti na velikosti můžete vytvořit velké nebo malé lokny. Vždy používejte tepelnou ochranu, abyste ochránili své vlasy před zahřívacím nástrojem.

Stříhací strojky

Zastřihovač vlasů vám umožní oholit vlasy na požadovanou délku nebo pevně dokončit vousy. Úplně zastřižené nebo nedostatečně zastřižené: pomůže vám dobrý pár zastřihovačů. Jsou k dispozici jak v akumulátorové, tak v zásuvkové verzi. Jsou také omen v různých velikostech.

Zastřihovač

Pomocí zastřihovače můžete snadno upravit kontury vlasů nebo vousů a udržet knír, bradku nebo kotlety uhlazené. Tyto nástroje na vlasy se často dodávají s několika nástavci, které umožňují zastřihnout chloupky na požadovanou délku. Kromě zastřihovače na vlasy na hlavě a vousy je máte k dispozici také na chloupky v uších a nose. Můžete si k nám přijít také pro zastřihovače a příslušenství k zastřihovačům.

Objednávání nástrojů na vlasy od Salontotal.cz

Nástroje na vlasy jsou nezbytnou výbavou každé koupelny. Ať už si chcete upravit vlasy kulmou nebo je upravit zastřihovačem. Pokud byste chtěli používat některý z vlasových nástrojů, můžete si je objednat s mnoha výhodami na Salontotal.cz. Máte dotaz? Náš zákaznický servis vám rád pomůže!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.