doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Salonline: online partner pro profesionály!

Salonline.com je partnerem pro profesionály, jako jsou kadeřnické salony, kosmetické salony, holičství, wellness centra, maloobchody, e-shopy a velkoobchody, kteří hledají dodavatele s kompletním sortimentem profesionálních vlasových a kosmetických produktů, potřeb pro salony a příslušenství. V Salonline jsme se rozhodli nabídnout profesionálům exkluzivní B2B portál, takže si můžete být jisti, že naše obchodní výhody jsou určeny pouze pro vás!

Objevte všechny své obchodní výhody

Zaregistrujte se ještě dnes a okamžitě využívejte všech výhod, které vám Salonline nabízí!

  • Široká nabídka produktů
  • Platit na účet
  • Přístup k našim zásobám a cenám v reálném čase
  • Manažer osobních účtů
  • Získejte věrnostní body za každou objednávku

Zajímá vás to? Zaregistrujte se na Salonline.com!

Objevte ještě více obchodních výhod? Podívejte se na naše video!

Často kladené otázky

otřebuji k vytvoření účtu DIČ?
Zadání DIČ při registraci je povinné.

Mohu procházet Salonline bez účtu?
I bez účtu můžete procházet náš sortiment, ale nezobrazí se vám skladové zásoby a ceny. Po aktivaci účtu budete mít přístup k našim skladovým zásobám a cenám v reálném čase.

Jak si mohu vytvořit účet?
Vytvoření účtu je velmi snadné! Vyplňte formulář s údaji o své společnosti a potvrďte svou žádost oficiální registrací. Na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli během žádosti, obdržíte e-mail s potvrzením registrace. Tým Salonline vaši žádost zkontroluje do 24 hodin (v pracovní dny) a v případě potřeby vás bude kontaktovat. Pokud nebudou žádné dotazy, rádi vás přivítáme jako klienta a e-mailem obdržíte přihlašovací údaje. Od této chvíle budete moci objednávat prostřednictvím služby Salonline.

Máte (stále) otázky? Kontaktujte některého z našich account manažerů nebo se podívejte na naši stránku s často kladenými dotazy!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.