doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kadus

Produkty Kadus nabízejí kompletní sortiment: můžete se na ně obrátit pro péči, styling i barvení! Společnost Kadus investuje do udržitelné budoucnosti ve spolupráci se salony a spotřebiteli a nabízí jim jen ty nejlepší výrobky. To se odráží ve výrobcích, jako je například stylingový sprej Kadus Styling Finish Lock It Extreme Strong Spray. Po nanesení spreje okamžitě zaznamenáte velkolepé zpevnění s výdrží až 24 hodin! Více informací >>

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Profesionální produkty na vlasy Kadus

Hledáte profesionální produkty na vlasy? Produkty Kadus Professional nikdy nezklamou a v kadeřnickém průmyslu jsou velmi oblíbené. Tato značka věří v jednoduchost a malé rozměry, protože věří, že kreativita se rodí z jednoduchosti. Značka také věří, že kolegové jsou nejlepším zdrojem vzdělání a inspirace. Kadus je značkou Wella a v kadeřnickém průmyslu je již léta stálicí! V sortimentu najdete šampony, kondicionéry, závěrečné spreje, vlasová tonika a bezoplachové kondicionéry. Podívejte se a nakupujte všechny produkty Kadus Professional na Salontotal.cz.

Kadus Velvet oil

Jedním z nejkupovanějších výrobků je olej Kadus Velvet. Tento lahodný vlasový olej pomáhá obnovovat a restrukturalizovat všechny typy vlasů. Kromě toho Velvet Oil nabízí dokonalý lehký styling pro jemné vlasy! Olej také zajišťuje, že se vaše vlasy nepoškodí při stylingu tepelnými nástroji, protože olej funguje také jako tepelná ochrana. Rozetřete jednu až dvě pumpičky po délce a konečcích vlasů a olej neoplachujte. Olej lze aplikovat i na ručníkem vysušené vlasy a vytvoří krásně vyživené, zdravé a lesklé vlasy! Kromě sametového oleje nabízí značka kompletní řadu založenou na sametovém oleji! Kromě oleje je tedy k dispozici také Olejový šampon, Olejový kondicionér a Olejová kúra! Užijte si také lesklé vlasy díky kompletní řadě Velvet Oil.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.