doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kadus

Výrobky Kadus nabízejí kompletní sortiment: můžete se na ně obrátit pro péči, styling i barvení! Společnost Kadus investuje do udržitelné budoucnosti salónů a spotřebitelů a nabízí jim jen ty nejlepší produkty. To se odráží v produktech, jako je například sprej Kadus Styling Finish Lock It Extreme Strong. Po aplikaci spreje okamžitě zaznamenáte velkolepou fixaci s výdrží až 24 hodin! Nakupujte všechny produkty Kadus na Salontotal.cz do 22:00 a produkty obdržíte následující den! Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Profesionální produkty na vlasy Kadus

Hledáte profesionální produkty na vlasy? Výrobky Kadus Professional nikdy nezklamou a v kadeřnickém průmyslu jsou velmi oblíbené. Značka věří v jednoduchost a malé rozměry, protože věří, že kreativita se rodí z jednoduchosti. Značka také věří, že vrstevníci jsou nejlepším zdrojem vzdělání a inspirace. Kadus je značka společnosti Wella a v oboru je již léta stálicí! V nabídce najdete šampony, kondicionéry, závěrečné spreje, vlasová tonika a bezoplachové kondicionéry. Rychle se podívejte a nakupte všechny produkty Kadus Professional na Salontopper.

Olej Kadus Velvet

Jedním z nejčastěji kupovaných produktů je olej Kadus Velvet. Tento lahodný olej na vlasy pomáhá obnovovat a restrukturalizovat všechny typy vlasů. Sametový olej navíc nabízí dokonalý lehký styling pro jemné vlasy! Olej také zajišťuje, aby se vlasy nepoškodily při úpravě tepelnými nástroji, protože olej funguje také jako tepelná ochrana. Rozetřete jedno až dvě pumpičky na délku a konečky vlasů a olej neoplachujte. Olej lze nanášet na ručníkem vysušené vlasy a vytváří krásně vyživené, zdravé a lesklé vlasy! Kromě sametového oleje nabízí značka kompletní řadu založenou na sametovém oleji! Kromě oleje tedy existuje také olejový šampon, olejový kondicionér a olejová kúra! Užijte si také lesklé vlasy díky kompletní řadě Velvet Oil.

Koupit výrobky Kadus na Salontopper

Chcete vyzkoušet produkty na vlasy Kadus na vlastní kůži? V Salontopperu jsme přinejmenším srdečně nadšeni, takže tyto lahodné výrobky rozhodně doporučujeme! Pokud si objednáte do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám zásilku doručili hned následující pracovní den! A pokud si objednáte zboží za 35 € nebo více, neplatíte žádné poštovné. Máte dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.