doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Moser

Hledáte jemný stylingový nástroj pro optimální úpravu vlasů nebo vousů? Tak proč nepoužít nářadí od společnosti Moser! Tato značka dodává kvalitní nářadí, které vám bude dlouho sloužit. Nakupujte celý sortiment Moser, včetně nabíjecích stanic nebo řezacích hlavic, na Salontopper.

Třídění

Na stránku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Značka Moser

Cílem společnosti Moser je poskytnout každému dokonalé nářadí prostřednictvím technických inovací a neustálého vývoje produktů. Tato značka je součástí společnosti Wahl Clipper Corporation, mezinárodního lídra v oblasti kadeřnických přístrojů. Veškeré profesionální nářadí MOSER se vyrábí v Německu, odkud je distribuováno do celého světa. MOSER nabízí nejprofesionálnější produkty a nástroje pro stylisty i spotřebitele.

Kvalita společnosti Moser

Jemný stylingový nástroj je pro úpravu vlasů skutečně nepostradatelný. Společnost Moser již léta vytváří nástroje prvotřídní kvality s inovativní technologií. Nářadí je navrženo s ohledem na odolnost a splňuje vysoké profesionální standardy. Než značka zařadí výrobek do své nabídky, testují ho kadeřníci po celém světě. S nástroji Moser je zaručen vynikající řezný výkon. Díky širokému sortimentu exkluzivních zastřihovačů, zastřihovačů, žehliček na vlasy, kulm a fénů může s přístroji potřebnými k úpravě vlasů pracovat každý profesionál i spotřebitel.

Oblíbené produkty

Moser má ve svém sortimentu řadu stylingových nástrojů, které jsou velmi oblíbené a oblíbené jak profesionály, tak spotřebiteli. Některé z těchto stylingových nástrojů jsou:

  • Stránky Moser 1400 Black patří již několik let k nejprodávanějším. Tento zastřihovač nožů All-in-one je naprostou nezbytností pro úpravu vlasů nebo vousů. Zastřihovač je nastavitelný v 5 polohách od 0,7 mm do 3 mm a dodává se s plastovým hřebenem, olejem a praktickým čisticím kartáčkem.
  • Stránka Moser ChroMini Pro 2 - 1591 Trimmer Black je skvělá pro vytváření ostrých kontur nebo zastřihování chloupků na obtížných místech. Zastřihovač má délku střihu 0,3 mm a výkonný motor, který vám umožní rychle vytvořit čisté a elegantní výsledky.
  • Stránka Moser Curling Iron Pro 2 13-25mm má titanový povlak, který zajišťuje šetrný styling a krásný sametový lesk vlasů. Tato kulma vytváří přirozené lokny, je horká již během 30 sekund a dodává se s rukavicí pro styling, která usnadňuje vytvoření správných loken.
  • Stránka Moser CeraStyle Pro Straight White vytváří hedvábně lesklé vlasy a snadno vytváří krásné lokny, měkké vlny nebo rovné vlasy. Kleště využívají keramickou technologii, která zajišťuje šetrný styling a jejíž zahřátí trvá pouhých 30 sekund.

Koupit nářadí Moser na Salontopper

Hledáte kvalitní nářadí, které vám vydrží? Pak si ho objednejte u společnosti Moser!

Pokud si objednáte svůj oblíbený produkt do 23:59 od neděle do čtvrtka večer nebo do 22:00 v pátek večer, bude vaše objednávka doručena zítra! Společně s naším partnerem PostNL děláme vše pro to, abychom splnili slíbenou dodací lhůtu, pokud je produkt skladem. Pokud je vaše objednávka vyšší než 35 eur, pošleme vám ji zdarma.

Užijte si nakupování v Salontopper!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.