doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Spona do vlasů

Spona do vlasů je nepostradatelným pomocníkem při stříhání nebo úpravě vlasů. Sponu do vlasů používají profesionální kadeřníci, ale také domácí kadeřníci nebo jednotlivci. Pomocí vlasové spony snadno zajistíte vlasy a zajistíte si dobrý přehled například při stříhání. V našem sortimentu najdete vlasové spony té nejlepší kvality, které vás budou těšit po dlouhou dobu!

Kupte si tu nejlepší sponu do vlasů na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Naše nabídka sponek do vlasů

Spona do vlasů by měla zůstat na svém místě a zajistit, aby vaše vlasy zůstaly na správném místě. Vyrábějí se ve všech tvarech a velikostech. K dispozici máte "módní" spony do vlasů, ale také kadeřnické spony do vlasů. Módní spony dodají vašemu vzhledu něco navíc, zatímco kadeřnická spona je nutností pro stříhání vlasů. Ať už hledáte jakýkoli typ sponky, na Salontotal.cz najdete vysoce kvalitní sponky, které vydrží.

Kadeřnické sponky

Kadeřnická spona je v kadeřnictví nepostradatelným výrobkem. Vlasovou sponu potřebujete například k tomu, abyste si podrželi část vlasů a zbytek obarvili. Když používáte klip k přidržení vlasů, je důležité, aby měl silný úchop a snadno udržel i husté a těžké vlasy pohromadě.

Nejlepší sponka do vlasů

Jako (domácí) kadeřník nebo soukromá osoba chcete mít doma samozřejmě ty nejlepší sponky do vlasů. Na adrese Salontotal.cz najdete ty nejlepší sponky do vlasů v různých typech a velikostech. K dispozici máte např:

  • Comair Hair Clip: s těmito velkými sponkami snadno rozdělíte vlasy na zóny při stříhání, navíc jsou vhodné i pro úpravu čepců. Tyto jemné sponky se dodávají po 12 kusech.
  • Comair verdeelklemmen: Tuto sponku musíte mít při stříhání vlasů. Rozdělovací klip umožňuje snadné rozdělení vlasů na jednotlivé sekce.
  • Framar Gator Grips: Tyto gumové sponky s protiskluzovou rukojetí zajišťují, aby vlasy dobře držely na jedné straně. Sponky mají pevný úchop a lze je použít na mokré i suché vlasy.
  • Klipy na doplňky: Chcete svůj vzhled doplnit něčím navíc nebo vás trápí špatný den s vlasy? Pak v nabídce najdete také spoustu roztomilých doplňkových sponek, které vaše vlasy zajistí! Jsou k dostání v různých velikostech a s nejrůznějšími roztomilými potisky.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.