doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Spona do vlasů

Spona do vlasů je nepostradatelným pomocníkem při stříhání nebo úpravě vlasů. Svorky na vlasy mohou používat profesionální kadeřnické salony, ale také domácí kadeřníci nebo jednotlivci. Svorky na vlasy usnadňují upevnění vlasů a zajišťují dobrý přehled například při stříhání. V našem sortimentu najdete spony do vlasů té nejlepší kvality, které vás budou těšit po dlouhou dobu!

Kupte si nejlepší sponku do vlasů na Salontopper!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Sponky do vlasů

Spona by měla zůstat na svém místě a zajistit, aby vaše vlasy zůstaly na správném místě. Mají různé tvary a velikosti. Máte "módní" spony do vlasů, ale také kadeřnické spony do vlasů. Módní svorky dodají vašemu vzhledu něco navíc, zatímco kadeřnické svorky jsou pro stříhání vlasů nezbytností. Ať už hledáte jakýkoli typ klipu, u společnosti Salontopper najdete vysoce kvalitní klipy, které vydrží.

Kadeřník s klipem na vlasy

Spona do vlasů je nepostradatelným produktem v kadeřnictví. Potřebujete například sponku, která podrží část vlasů a zbytek obarví. Při použití sponky pro upevnění vlasů je důležité, aby měla pevný úchop a snadno udržela i husté a těžké vlasy pohromadě.

Nejlepší spona do vlasů

Jako (domácí) kadeřník nebo jednotlivec chcete mít doma ty nejlepší sponky do vlasů. Na stránkách Salontopper najdete nejlepší sponky do vlasů různých tvarů a velikostí. Máte například:

  • Comair verdeelklemmen: tento klip je nezbytnou součástí účesu. Pomocí rozdělovací sponky můžete vlasy snadno rozdělit do sekcí.
  • Framar Gator Grips: Tyto gumové sponky s protiskluzovou rukojetí zajišťují, že vlasy jsou dobře drženy na jedné straně. Svorky mají pevný úchop a lze je použít na mokré i suché vlasy.
  • Comair Hair Clip: s těmito velkými sponami snadno rozdělíte vlasy do zón při stříhání, navíc jsou vhodné i pro úpravu pláštěnek. Tyto jemné klipy se dodávají v balení po 12 kusech.
  • Sponky na doplňky: chcete svůj vzhled doplnit něčím navíc nebo máte špatný den s vlasy? Pak můžete také najít spoustu pěkných doplňků sponky do vlasů pro zajištění vaše vlasy! Jsou k dostání v různých velikostech a s různými roztomilými potisky.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.