doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Deodorant

Deodorant používá téměř každý, protože se všichni chceme vyhnout nepříjemnému zápachu. Dobrý deodorant nejen maskuje zápach, ale také pečuje o pokožku a omezuje pocení. Na Salontotal.cz máme v nabídce různé druhy deodorantů, takže si vždy vyberete ten vhodný!

Třídění

Na stránku
Složení
Kategorie
Cena
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nejlepší deodorant

Vaše tělo se snaží udržet tělesnou teplotu. Jedním ze způsobů, jak se ochladit, je potit se, a to hlavně v podpaží. Všichni se potíme, ale někteří více a rychleji než jiní. Zejména v podpaží vzniká silný zápach. Abyste tento zápach zamaskovali a omezili pocení, potřebujete samozřejmě ten nejlepší deodorant.

V dnešní době existuje mnoho různých typů a efektů, například sprej, váleček nebo tyčinka. Můžete si tak vybrat z široké nabídky. Velkou roli samozřejmě hraje i vůně deodorantu. Vyberte si proto antiperspirant s vůní, kterou máte rádi, abyste se už nemuseli obávat nežádoucího zápachu nebo propocených skvrn na tričku.

Na Salontotal.cz máme všechny druhy deodorantů: pánské, dámské i unisex. A antiperspirant deodoranty zaměřené na snížení pocení, i když se hodně potíte. Abyste byli dlouhodobě chráněni před pocením. Máme také nejrůznější značky, které mají vlastní vizi péče o pleť a vyrábějí pro vás ty nejlepší produkty péče o pleť.

Deodorant ve spreji

Běžnou formou je deodorant ve spreji. Ve spreji jsou látka proti průsvitnosti a vůně kombinovány v tekuté formě. Spolu s hnacími plyny jej pak nastříkáte do podpaží. Výhodou deo spreje je, že dobře a silně šíří vůni.

Deodorant tyčinka

Tuhou formou je deodorant v tyčince. Pracovní složky jsou zde vyrobeny ve formě jemného mýdla, které můžete rozetřít na pokožku. Často v plastovém obalu, který otočíte, abyste jej mohli pokaždé snadno nanést. Výhodou deodorantu v tyčince je, že není třeba používat hnací plyny a nemůže unikat, protože není tekutý, ale v pevné formě.

Deodorantový váleček

Další formou deo, kterou aplikujete přímo na pokožku, je tekutý deodorant ve válečku. Funguje to pomocí kuličky, která se převaluje přes tekutinu a uvolňuje ji na pokožku. Tekutina má tu vlastnost, že dobře roztírá vůni, ale zároveň dokáže aplikovat antiperspirant přímo na pokožku. Dokonalá kombinace.

Přírodní deodorant

Vše, co si nanesete na kůži, se do určité míry vstřebává do těla, a proto mnoho lidí chce přírodní produkty osobní hygieny. V dnešní době máme naštěstí v nabídce i přírodní deodoranty. Ty jsou vyrobeny z přírodních složek a fungují stejně dobře proti nežádoucímu zápachu potu a často také jako antiperspiranty.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.