doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Adaptéry a nabíjecí stanice

Na Salontotal.cz prodáváme různé adaptéry a nabíjecí stanice, které slouží například k nabíjení zastřihovače nebo trimmeru. Všechny adaptéry a nabíjecí stanice mají pěkně dlouhý kabel, takže se nemusíte složitě kroutit, ale můžete nabíjet zastřihovač nebo trimmer kdekoli a kdykoli chcete.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Adaptér

Adaptér je při používání elektrického nářadí nepostradatelný. Zajišťuje napájení ze sítě a napájí elektrická zařízení. Je velmi nepříjemné, když váš zastřihovač funguje dobře, ale ztratili jste nabíjecí kabel. Je škoda kupovat nový spotřebič jen kvůli kabelu. Naštěstí existuje řešení! Na této stránce naleznete různé nabíjecí stanice a adaptéry, díky kterým můžete svůj přístroj nabíjet i v případě, že jste ztratili nebo přerušili kabel.

Typy adaptérů a nabíjecích stanic

Na adrese Salontotal.cz najdete různé typy adaptérů a nabíjecích stanic pro vaše nářadí. Některé z těchto typů jsou:

  • Moser/Wahl Adapter 6000, které můžete použít pro různé zastřihovače a strojky na vlasy Moser, Wahl & Ermila. Kabel má délku přibližně tři metry. Tento adaptér je vhodný mimo jiné pro zastřihovač Wahl Super Trimmer a Moser Chromini Pro. Předem si zkontrolujte typové číslo svého zastřihovače a ověřte, zda je pro něj adaptér vhodný.
  • Na adrese Salonline Adapter Europe - United Kingdom je zástrčka pro přeměnu evropské zástrčky na zástrčku ve Velké Británii. Zástrčku lze použít při napětí 240 V a obsahuje pojistku. Tuto zástrčku lze použít v následujících zemích: Spojené království, Irsko, Malta, Malajsie a Singapur.
  • Stránka Andis Adapter for Profoil Shaver je vhodná pro holicí strojky Andis Profoil TS-1 a Andis Profoil TS-2 Shaver Plus.

Jak vybrat správný adaptér?

Při nákupu je důležité, abyste si vybrali ten správný. Proto se pečlivě podívejte na specifikaci výrobku adaptéru, který chcete koupit (často je zde uvedeno, pro které nástroje je vhodný), a na specifikace na vašem starém adaptéru. Tím zajistíte, že si vyberete správnou verzi pro své nářadí. Na adrese Salontotal.cz najdete nabíječky pro různé druhy nářadí, například pro holicí strojky a štípačky.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.