doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Adaptéry a nabíjecí stanice

Ve společnosti Salontopper prodáváme různé adaptéry a nabíjecí stanice pro nabíjení například zastřihovače nebo trimmeru. Všechny adaptéry a nabíjecí stanice mají pěkně dlouhý kabel, takže se nemusíte složitě otáčet, ale můžete nabíjet zastřihovač nebo trimmer kdekoli a kdykoli chcete.


Adaptér

Při používání elektrického nářadí je adaptér nezbytný. Je to proto, že poskytuje napájení ze sítě a napájí elektrická zařízení. Je velmi nepříjemné, když zastřihovač funguje dobře, ale ztratili jste nabíjecí kabel. Je škoda kupovat nový spotřebič jen kvůli kabelu. Naštěstí existuje řešení! Na této stránce najdete různé nabíjecí stanice a adaptéry, abyste mohli svůj nástroj nabíjet i po ztrátě nebo přerušení kabelu.

Typy adaptérů a nabíjecích stanic

Na stránkách Salontopper najdete různé typy adaptérů a nabíjecích stanic pro vaše nářadí. Některé z těchto typů jsou:

  • Stránky Moser/Wahl Adapter 6000 můžete použít pro různé zastřihovače a stříhací strojky Moser, Wahl a Ermila. Délka kabelu je přibližně tři metry. Tento adaptér je vhodný mimo jiné pro zastřihovač Wahl Super Trimmer a zastřihovač Moser Chromini Pro. Předem zkontrolujte typové číslo svého zastřihovače a ověřte, zda je pro něj adaptér vhodný.
  • Salonline Adapter Europe - United Kingdom je zástrčka pro převod evropské zástrčky na zástrčku ve Spojeném království. Zástrčku lze použít při napětí 240 V a obsahuje pojistku. Tuto zástrčku lze použít v následujících zemích: Velká Británie, Irsko, Malta, Malajsie a Singapur.
  • Stránka Andis Adapter for Profoil Shaver je vhodná pro holicí strojky Andis Profoil TS-1 a Andis Profoil TS-2 Plus.

Jak vybrat správný adaptér?

Při nákupu je důležité, abyste si vybrali ten správný. Proto se pečlivě podívejte na specifikaci produktu adaptéru, který chcete koupit (často je zde uvedeno, pro jaké nářadí je vhodný), a na specifikaci vašeho starého adaptéru. Tímto způsobem se ujistíte, že jste vybrali správnou verzi pro svůj nástroj. Na stránkách Salontopper najdete nabíječky pro různé nástroje, jako jsou holicí strojky a štípací kleště.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.