doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Layrite

Pěknou a skvělou značkou je americká společnost Layrite. Vyvinul ji Donnie Hawley s cílem vytvořit dobrou pomádu, která by se snadno vymývala. Motto společnosti Layrite proto zní: "Síla vosku, smývá se jako gel". Nyní se Layrite rozšířil o několik dalších stylingových a kadeřnických produktů. více informací >>

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Funkce Layrite

  • Pro muže
  • Snadno omyvatelné
  • Oblíbené stylingové produkty

Funkce Layrite

  • Pro muže
  • Snadno omyvatelné
  • Oblíbené stylingové produkty

Koupit Layrite

Na stránkách Salontopper si můžete zakoupit mnoho různých produktů od společnosti Layrite. Tato značka má rozsáhlou stylingovou řadu, ale také několik dalších produktů, jako je šampon a kondicionér, a také produkty na holení. Obzvláště oblíbené jsou stylingové přípravky, protože jsou snadno omyvatelné. Takže si můžete koupit i duo produkty od Layrite!

Produkty Layrite

Zakladateli Donniemu Hawleymu takzvaní "odborníci" říkali, že holičství nebude fungovat a že je to skomírající profese. Nevšímal si jich a podrážděn stávajícím stavem viděl příležitosti tam, kde ostatní viděli omezení. Jeho nové produkty Layrite na vodní bázi si zákazníci již oblíbili a on na tom chtěl stavět. A tato snaha zajistila, že značka je nyní úspěšná s produkty Layrite nejvyšší kvality!

Obzvláště oblíbené jsou produkty Layrite pro styling. Ty jsou většinou na vodní bázi, takže se snadno smývají. Níže jsou uvedeny tři nejoblíbenější produkty.

Cementový jíl Layrite

Tento Cement Clay je velmi oblíbený produkt. Jedná se o hlínu s přírodním matným povrchem. Svazuje vlasy a dodává jim větší strukturu a objem. Můžete ji upravovat celý den a je snadno omyvatelná, protože je na vodní bázi.

Layrite Super Hold Pomade

Hledáte gelovou pomádu na vodní bázi, pak je pro vás určena Super Hold Pomade. Má silnou fixaci, která udrží vlasy na místě po celý den a dodává jim příjemný lesk. Jelikož je na vodní bázi, můžete jej snadno opláchnout.

Často kladené otázky

Je Layrite na vodní bázi?

Ano, všechny stylingové přípravky Layrite jsou na vodní bázi, takže se snadněji vymývají.

Je pomáda layrite dobrá?

Mnoho lidí na pomádu Layrite přísahá, a proto je oblíbeným stylingovým přípravkem, a to zejména od Layrite, protože se snadno vymývá!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.