doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Panasonic

Společnost Panasonic dodává vysoce kvalitní zastřihovače vlasů pro profesionální i domácí použití! Tato značka nabízí rozmanitou řadu vysoce kvalitních zastřihovačů vlasů s odpovídajícími stříhacími hlavami. Zastřihovače vlasů Panasonic jsou navrženy tak, aby se pohodlně držely v ruce a byly ergonomické .Více informací >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Funkce Panasonic

  • Vysoká kvalita
  • Profesionální stříhací strojky a zastřihovače vlasů
  • Uživatelsky přívětivé nástroje
  • Pro profesionální i domácí použití
  • ergnomicky přívětivé nástroje

Funkce Panasonic

  • Vysoká kvalita
  • Profesionální stříhací strojky a zastřihovače vlasů
  • Uživatelsky přívětivé nástroje
  • Pro profesionální i domácí použití
  • ergnomicky přívětivé nástroje

Nářadí Panasonic

Společnost Panasonic byla založena v roce 1918 a od té doby se rozrostla v celosvětově uznávanou značku se širokou škálou výrobků. Značka je symbolem "řemesla budoucnosti": chce tvořit s grácií, pozorností, péčí a propracovaností. To se odráží i ve výrobcích této značky; když si vyberete Panasonic, můžete si být jisti, že volíte kvalitu!

Zastřihovače vlasů Panasonic

Zastřihovač vlasů je vhodný především k částečnému nebo úplnému oholení vousů a vlasů na hlavě. Přístroj má často nastavitelné dívky nebo nástavce, takže si můžete sami nastavit délku řezu. Společnost Panasonic nabízí širokou škálu zastřihovačů vlasů, které vám pomohou dosáhnout požadovaného výsledku. Je příjemné vědět, že zastřihovače vlasů mají dobrý poměr ceny a výkonu, pohodlně se drží a jsou uživatelsky velmi přívětivé.

Oblíbeným zastřihovačem vlasů je Panasonic ER-DGP82 Tondeuse, který je vhodný jak pro jemné česání, tak pro stříhání celých vlasů. Vestavěná funkce Constant Control zajišťuje konzistentní výkon stříhání bez ohledu na hustotu vlasů.

Vyhledávaným produktem je také Panasonic ER1512 Clipper. Hledáte špičkový zastřihovač vlasů se všemi myslitelnými funkcemi? Pak jste s tímto modelem na správném místě! Tento model se rychle nabíjí a má odolné břity, které vám poskytnou dlouhé roky potěšení z holení.

Zastřihovač Panasonic

Zastřihovač je vhodný k zastřihování vousů a odstraňuje malé kousky chloupků. Zastřihovač je například ideální pro úpravu vousů nebo kníru. Zastřihovač Panasonic je kvalitní a příjemný na používání.

Hojně prodávaným zastřihovačem je Panasonic ER-GP21 Trimmer. Tento lehký zastřihovač má délku střihu pouze 0,3 mm a není delší než 15 cm, což ještě více usnadňuje holení podél uší a krku!

Hledáte zastřihovač, který vám umožní skutečně přesnou práci? Pak je stránka Panasonic eRazor ER-RZ10 určena právě vám! S tímto dobíjecím zastřihovačem můžete vousy zastřihovat velmi přesně. Tento model se také snadno čistí a je vybaven bezpečnostním ostřím, které zabraňuje podráždění pokožky.

Řezací hlava Panasonic

Je třeba vyměnit stříhací hlavu zastřihovače nebo trimmeru? Žádný problém! Můžete ji snadno a rychle vyměnit za novou stříhací hlavu Panasonic, takže se můžete opět těšit z krásně oholené tváře. Při objednávání stříhací hlavy se ujistěte, že je vhodná pro váš model zastřihovače nebo trimmeru.

 

Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi zastřihovačem a nůžkami?

Zastřihovač se používá k detailní práci, například k zastřihování kotlet, kníru nebo bradky. Zastřihovač je určen pro velké práce, jako je holení vlasů na hlavě a vousů.

Je stříhací hlava zastřihovače Panasonic vyměnitelná?

Ano, stříhací hlava zastřihovače nebo trimmeru je obvykle vyměnitelná. Společnost Panasonic nabízí různé typy řezacích hlav.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.