doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Matrix Total Results Brass Off

Barvené nebo přírodní hnědé vlasy mohou trpět nežádoucími teplými a měděnými tóny ve vlasech. Matrix Total Results Brass Off nabízí řešení v podobě celé řady produktů, které udržují hnědé vlasy v požadovaném barevném tónu. S produkty Brass Off pečujete o své vlasy až ke konečkům a udržujete si hnědý tón, který vám sluší!

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Kategorie
Cena

Matrix Brass Off pro hnědé vlasy

Přírodní nebo barvené vlasy mohou používat Matrix Brass Off pro hnědé vlasy. Produkty jsou zaměřeny na maximální využití vaší (přirozené) hnědé barvy. Vlivem vnějších okolností se ve vlasech mohou objevit teplé nebo měděné tóny, které vás připraví o požadovanou barvu. Abyste tomu mohli čelit a nemuseli se hned vracet ke kadeřníkovi, umožňuje vám Matrix Brass Off pečovat o barvu vlasů a udržovat požadovaný barevný tón.

Matrix Total Results Brass Off Products

V řadě Matrix Total Results Brass Off najdete 4 produkty, které vám pomohou pečovat o vaše vlasy a udržet optimální barevný tón vašich hnědých vlasů. Dovolte nám, abychom je stručně vyjmenovali:

  • Šampon: Šampon Brass Off obsahuje neutralizační modrofialové pigmenty, které pomáhají odstranit teplé tóny z hnědých vlasů a získat svěží studený odstín.
  • Kondicionér: Bohatý kondicionér s vitamíny a oleji, které vlasy vyživují a hydratují. Kondicionér Brass Off navíc neutralizuje teplé tóny ve vlasech.
  • Maska na vlasy: Poskytuje výživu a hydrataci a zároveň obnovuje barvu vlasů do chladného odstínu. Vitamíny a olej v této masce vlasy vyživí a obnoví. Modrofialové pigmenty v masce na vlasy Brass Off poskytují chladnější svěží odstín.
  • Tónovací sprej : Tento tónovací sprej poskytuje okamžitý chladnější odstín vlasů při jejich úpravě. Tónovací sprej má neutralizační složení, které neutralizuje teplé tóny hnědých vlasů. Kromě toho tento sprej poskytuje hydrataci, aby byly vlasy zdravější a omezilo se jejich krepatění.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.