doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Aftersun

Po pobytu na slunci potřebuje vaše tělo náležitou péči. Opalovací krém po opalování obnovuje, chladí, zjemňuje a hydratuje pokožku. Slunce pokožku rychle vysušuje, takže další péče není zbytečný luxus. Používáte vždy po opalování krém po opalování? Na Salontotal.cz najdete ty nejlepší produkty pro vaši pleť.

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Kategorie
Cena
Značka

Proč se opalovat po opalování

 

Po kontaktu pokožky se sluncem použijte krém po opalování. To zabraňuje pocitu suché a popraskané pokožky. Před pobytem na slunci nebo jízdou na kole je velmi důležité použít kvalitní opalovací krém. Pokožku řádně chraňte pravidelným natíráním SPF a zabraňte jejímu spálení. Opalovali jste se celý den nebo jste byli přes den venku? Pak se vždy namažte krémem po opalování, i když jste byli venku jen krátce. Pokožka je dehydratovaná vlivem slunce a škodlivého UV záření. Pečujete o pleť a navracíte jí rovnováhu. Pokožka tak vypadá zdravě a je nádherně hladká a jemná.

Pokud jste se spálili, kůže je červená a bolí, je také velmi důležité použít opalovací krém. Tyto produkty mají chladivý a zklidňující účinek. Popálená kůže je horká a napjatá, protože jí chybí vlhkost. Přípravek bohužel nedokáže napravit poškození pokožky, ale pomáhá ji zklidnit, zklidnit, ochladit a hydratovat. Vždy použijte dostatečné množství přípravku na opalování po opalování a pravidelně jej opakujte. Udržujte svou pleť v rovnováze používáním správných produktů ve správný čas. Nedoporučujeme používat hustý, mastný krém. Popálená kůže musí mít možnost dýchat a tento krém ji takzvaně zakrývá a udržuje teplo v kůži. V důsledku toho vás bude spálená pokožka trápit déle, což je přesně to, čemu chcete zabránit.

Nejlepší opalování po opalování

Hledáte dobrý přípravek po opalování pro obnovu pleti? Pak je Salontotal.cz to pravé místo. V naší nabídce máme několik kvalitních produktů na opalování po opalování. Jedním z našich bestsellerů je Naïf Face & Body Cooling Aftersun, který lze použít na obličej i tělo. Má chladivý a uklidňující účinek. Po dni stráveném na slunci jej můžete aplikovat na pokožku, abyste jí pomohli zotavit se a obnovit rovnováhu vlhkosti. Tento výrobek je vhodný pro celou rodinu. Používáte po opalování pokožky na slunci opalovací krém? Doporučujeme vám to. To zajistí, že se vaše pokožka po krásném dni stráveném na slunci zotaví. Chcete také to nejlepší opalování po opalování pro vaši pleť.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.