doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Vážený pane holiči

Hledáte skvělé a profesionální produkty na vlasy? Pak byste se měli podívat na Dear Barber. Tato britská značka je vytvořena pro holiče, kteří vědí, jaké jsou potřeby mužů v péči o vlasy. Dear Barber má ve svém sortimentu výrobky pro péči o vlasy i styling. Výrobky Dear Barber jsou také Cruelty Free a značka se s touto filozofií a dobrými výrobky rozrůstá každým dnem!

Třídění

Na stránku
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Vážený Barber Styling

Pro muže samozřejmě existuje mnoho různých typů stylingových přípravků, a tak i v Dear Barber Styling. Mají zde produkty, které byste našli v každém holičství. Od pomády až po matující přípravek, který si mnozí oblíbili. Pro každý vzhled a styl se najde ten správný stylingový produkt!

Dear Barber Mattifier

Pro plnou hlavu vlasů s matným povrchem použijte přípravek Dear Barber Mattifier. Tato pasta Mattifier dodává vlasům větší strukturu, takže s ní můžete snadno vytvořit objem. Kromě toho pasta dodává vlasům matný - ne mokrý - povrch, takže vlasy vypadají přirozeně. Složky této matující pasty jsou zaměřeny nejen na úpravu vlasů, ale také na jejich hydrataci a ochranu. Vaše vlasy tak budou a budou vypadat zdravěji i z dlouhodobého hlediska!

Dear Barber Pomade

V každém kadeřnictví uvidíte ležet tento výrobek: Dear Barber Pomade. Tato pomáda dodává vlasům krásný lesk, který je typický pro holičský vzhled. Tento stylingový přípravek dodá vašim vlasům středně silnou fixaci, kterou potřebují, ale také pružnost, takže je můžete upravovat po celý den. Kromě toho tato pomáda obsahuje také složky, které chrání vlasy a pokožku hlavy.

Dear Barber Péče o vlasy

Kromě stylingových přípravků je k dispozici také péče o vlasy Dear Barber. Se šamponem, kondicionérem a péčí o vousy má tato značka pěkný základ pro dobrou péči a styling. Výrobky jsou navíc shromážděny v různých sadách s pěkným dárkovým balením. Svému oblíbenému muži tak můžete darovat kompletní rutinu!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.