doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Ga.Ma

Společnost GA.MA se již více než 40 let snaží vyrábět profesionální kosmetické a stylingové nástroje. Fény, žehličky na vlasy a další výrobky této značky jsou nabízeny ve více než 50 různých zemích. Kvalita výrobků je pro společnost GA.MA na prvním místě. Sortiment zahrnuje žehličky na vlasy, zastřihovače vlasů, kartáče na vlasy a vysoušeče vlasů. Objevte profesionální výrobky GA.MA na Salontotal.cz. Více informací >>

 

Třídění

Na stránku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nástroje pro úpravu vlasů GA.MA

Nástroje na úpravu vlasů GA.MA se jemně používají a mají stylový design. Značka si cení toho, jak se její výrobky používají. Jemné rukojeti a zjednodušené tvary zajišťují pohodlný styling bez námahy. Výrobky jsou vhodné pro domácí použití i pro sezení v salonu.

Zastřihovače a holicí strojky

Zastřihovače a holicí strojky této značky jsou dokonalými nástroji pro péči o vlasy. Díky speciálním technologiím a kvalitním materiálům nabízejí vynikající uživatelský zážitek. Ať už jde o vytváření hladkých vousů, zastřihování kontur nebo vyhlazování obličeje: Zastřihovače a holicí strojky GA.MA jsou spolehlivé a snadno se používají. Kombinují funkčnost se stylovým a pohodlným designem a jsou ideální jak pro profesionální použití, tak pro každodenní domácí péči.

Žehličky na vlasy a fény

Společnost GA.MA je známá svými stylingovými produkty, včetně žehliček na vlasy a fénů. Ty bez námahy upravují vlasy. Díky regulaci teploty, mimo jiné i funkcím, nabízejí žehličky této značky dokonalou hladkost bez poškození vlasů. Fény poskytují silný proud vzduchu pro rychlé vysoušení vlasů. Fény přitom zajišťují, aby se vaše vlasy necuchaly.

O značce

GA.MA je přední značkou v oblasti péče o vlasy. Je známá svou širokou nabídkou stylingových nástrojů. Díky dlouholetým zkušenostem a speciálním technologiím nabízí značka různé výrobky, včetně žehliček na vlasy, fénů a kulm. Tyto profesionální nástroje poskytují vynikající výkon a zajišťují krásné výsledky. Ať už toužíte po hladkých, kudrnatých nebo objemných vlasech, GA.MA má ty správné nástroje, které splní všechny vaše potřeby v oblasti stylingu. S touto značkou objevíte kvalitu a vytvoříte dokonalý vzhled bez námahy.

Objednejte si GA.MA z Salontotal.cz

Chcete si upravit vlasy pomocí stylingových nástrojů GA.MA? Nebo byste raději změnili svůj vzhled pomocí holicího strojku od této značky? Pak si jej objednejte na Salontotal.cz a získejte spoustu výhod. Máte dotaz? Náš zákaznický servis vám rád pomůže !

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.