doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Textura ve spreji

Hledáte přípravek, který by vašim vlasům dodal větší texturu? Salontotal.cz nabízí několik texturovacích sprejů, z nichž každý má svůj vlastní efekt. Například spreje s mořskou solí vám pomohou dosáhnout plážového vzhledu, zatímco boost spreje mohou dodat kadeřím větší pružnost a objem. Díky texturovacímu spreji zůstanou vaše vlasy krásné po celý den!

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Problémy s vlasy
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Sprej na texturu vlasů

Textura ve spreji je stylingový přípravek, který můžete použít k dotvoření účesu. Existují různé druhy pro různé typy vlasů. Hodí se vždy, když chcete vlasům dodat větší texturu, objem a pevnost. Díky tomuto výrobku můžete vytvořit mnoho vzhledů. Máte například řídké vlasy nebo vlasy bez života? Pak jim můžete snadno dodat více objemu pomocí texturovacího spreje.

Typy texturovacích sprejů

Texturovací spreje máte k dispozici v mnoha různých typech od mnoha různých značek. Všechny typy dodávají vlasům texturu a tělo, ale často mají i další vlastnosti. Existují například pro plážový vzhled, extra objem nebo zvednutí kořínků vlasů.

Několik nejoblíbenějších z naší nabídky je:

Wella Professionals EIMI Ocean Spritz: jemný slaný sprej pro dokonalý plážový vzhled. Tento výrobek vám dodá texturu a strukturu, kterou potřebujete pro rozcuchaný vzhled.

Redken Triple Take 32: s tímto jemným produktem si můžete být jisti beze zbytků, dlouhotrvajícím zpevněním a také ochranou před změnami vlhkosti!

Kevin Murphy Bedroom.Hair: Tento výrobek dodává vlasům lesk, dodává objem u kořínků a také poskytuje texturu a oddělení délek a konečků.

Jak používat sprej na texturu?

Textura ve spreji na vlasy se používá velmi snadno:

  • Krok 1: Nejprve si vyberte takový, který je vhodný pro váš typ vlasů a poskytuje požadovaný efekt, například plážovou texturu nebo objemný vzhled.
  • Krok 2: poté aplikujte od středu vlasů ke konečkům.
  • Krok 3: třete/zašpičatěte vlasy mezi dlaněmi, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.