doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Gel

Gel na vlasy zajistí, že vaše vlasy budou posílené a zůstanou pěkně tvarované po celý den. Na Salontotal.cz máme širokou nabídku gelů od několika špičkových značek. Najděte si profesionální gel na vlasy, který vyhovuje vašemu typu vlasů, ať už si vyberete lehkou nebo silnou fixaci, na Salontotal.cz najdete ten nejlepší gel na vlasy!

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Složení
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Jaké jsou různé typy?

Je důležité nejprve zvážit, jaký je váš typ vlasů a co je vaším cílem? Máte husté vlasy a chcete, aby dobře držely? Pak zvolte gel se silnou fixací. Pokud máte tenčí vlasy a nepotřebujete, aby byly tak tvrdé a pevné, můžete zvolit lehkou fixaci a držení. Můžete si také vybrat svou oblíbenou kadeřnickou značku. Vzpomeňte si na značky Wella, Schwarzkopf, Goldwell nebo Red One. Nejprve se tedy podívejte sami na sebe a zjistěte, jaký stupeň fixace vaše vlasy potřebují a jaký vzhled chcete vytvořit.

Jaký je nejlepší gel na vlasy?

Například pro hustší vlasy nebo pro uhlazený vzhled je nejlepším produktem gel. Gel na vlasy je při nanášení mokrý, ale po aplikaci poměrně rychle zasychá. Zajistí, že vaše vlasy zůstanou v kondici po celý den. Už se na něj nemusíte ani dívat, jak je to hezké! Gel na vlasy je vhodný pro muže i ženy! Pokud máte řidší vlasy, můžete zvolit lehkou fixaci nebo případně pudr či lak na vlasy, aby vlasy nebyly příliš tvrdé.

Gel na vlasy pro muže

Hledáte produkt, který udrží váš vzhled po celý den? Pak je gel na vlasy váš zachránce! Proto si bez něj nelze představit pánskou koupelnu. Proč ne? Gel totiž udržuje vlasy na místě a často je vhodný i do deště a silného větru. Už žádné špatné dny s vlasy při používání oblíbeného gelu na vlasy. Pokud si rádi upravujete vlasy, je lepší zvolit například vosk. Vosk vlasy netvrdí a lze je snadno upravit.

Jak používat gel?

Záleží samozřejmě na tom, jaký vzhled chcete získat. Pokud chcete, aby vaše vlasy zůstaly vzpřímené, zvolte silnou fixaci a naneste ji na suché vlasy. Chcete například získat mokrý vzhled? Poté jej naneste na vlhké vlasy. Pak postupujte podle následujících kroků.

Krok 1 : naberte malé množství gelu.
Krok 2
: rozetřete přípravek na obě ruce.
Krok 3
: poté naneste na ručníkem vysušené vlasy nebo na suché vlasy.
Krok 4:
snadno vytvořte požadovaný vzhled vlasů. Chcete například vypadat neuspořádaně? Poté ji dobře vmasírujte do vlasů.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.