doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Vosk na vlasy

Hledáte vosk na jemné vlasy, který by vyhovoval vašemu typu vlasů? Pak je Salontotal.cz to pravé místo. Chtěli byste, aby vaše vlasy zůstaly dlouho ve formě a neztvrdly? Pak je pro vás ideálním řešením vosk. Vosk je o něco tučnější než gel, takže netvrdne. Použijete pouze malé množství vosku, který zůstane ve vlasech déle. Při použití vosku na vlasy zůstanou vaše vlasy po celý den ve tvaru.

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nejlepší vosk na vlasy

Vosk usnadňuje úpravu vlasů a příjemné je, že po jeho použití můžete vlasy dobře upravit. Je opakem gelu, a proto neztužuje vlasy. Textura vosku je obvykle tvrdá a suchá.

Co dělá vosk s vašimi vlasy?

Vosk na vlasy umožňuje úpravu krátkých až středně dlouhých vlasů a zajišťuje extra fixaci vlasů. Hodí se zejména k úpravě vlasů nahoru nebo dozadu. Výhoda vosku? Umožňuje pěkně definovat vlasy a můžete je snadno znovu upravit. Můžete si také vybrat, zda chcete matný, nebo lesklý vzhled.

Různé typy vosku

K dispozici jsou tedy různé typy. Některé z nich vysvětlíme níže:

Vosk na vlasy na vodní bázi: REF Rough Wax 505 je vosk na vlasy, který dodává objem, strukturu a maximální pevnost. Tento vosk na vlasy dodává vlasům definici, texturu a extrémní oddělení s matným povrchem.

Vosk na vlasy s matným povrchem: Red One Matte Hair Wax Black je stylingový vosk s matným povrchem. S tímto voskem si můžete snadno upravit vlasy, které navíc zůstanou dlouho ve tvaru.

Vosk na vlasy s lesklým povrchem: Red One Full Force Aqua Hair Wax Blue je vosk s vůní bublinek. S tímto voskem můžete vlasy upravovat podle potřeby, aniž by byly mastné nebo tvrdé. Kromě toho dodává vlasům lesk.

Jak ji používat

Před nanesením vosku můžete postupovat podle následujících pokynů:

Krok 1: naberte si na prst malé množství o velikosti hrášku.
Krok 2: rozetřete si ho v dlani a třete mezi dlaněmi, aby se zahřál a vy jste ho mohli snadněji nanést.
Krok 3
: naneste na vlasy. Můžete např. začít nejprve u zadní části vlasů a pomalu postupovat k přední části.
Krok 4:
v případě potřeby upravte volné prameny konečky prstů.

Tip : Styling vlasů pomocí vosku se neřídí žádnými pravidly, která by určovala, co je správné a co ne. Je však důležité nepoužívat ho příliš mnoho, aby se vlasy příliš nemastily.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.