doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Čerpadlo na láhev

Hledáte pumpičku na lahvičku nebo jiný objemný obal? Salontotal.cz má pestrou nabídku různých pumpiček na všechny druhy lahviček na šampony, krémy a oleje. Pumpička usnadňuje dávkování, takže na vlasy nepoužijete příliš mnoho přípravku. Kromě toho pak také déle využíváte své vlasové přípravky a nic neplýtváte!

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
Cena
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Lepší dávkování

S dobrou pumpičkou do lahvičky si tak zajistíte lepší dávkování vlasových přípravků. Budete přesně vědět, kolik vody vytéká, a proto budete vědět, jak často máte pumpu stisknout. Pokud ho použijete příliš mnoho, nejenže se zbytečně plýtvá, ale také to škodí vašim vlasům. Najděte si v naší nabídce tu správnou pumpičku pro svou láhev.

Různé značky

Ne každá pumpička se hodí na každou láhev. Proto máme pumpičky různých značek, které dokonale pasují na lahve dané značky. Vzpomeňte si na značky Wella, Kérastase a Goldwell. Kupujete náhodou výrobek některé z těchto značek? Poté ihned zkontrolujte, zda máme k dispozici pumpičku na láhev. Pak si ji můžete hned objednat, což je velmi praktické!

Mýdlová deska

Nejde jen o plýtvání s lahvičkou šamponu nebo kondicionéru, ušetřit můžete i s kostkou mýdla nebo šamponu. K tomu použijte bambusovou poličku na mýdlo, která zajistí rychlé vyschnutí a vytečení mýdla, a tím jeho lepší uchování. Pokud totiž necháte mýdlo v mokré nádobě, nebo ještě hůře na zemi, zůstane ve vrstvě vody, čímž se část mýdla znehodnotí.

Doplňování lahví

Protože nejen pro vás je důležité méně plýtvat, najdete v nabídce také opakovaně plnitelné lahvičky a opakovaně plnitelné balíčky Kérastase. Poté si zakoupíte praktickou lahvičku s náplní a sáčkem obsahujícím šampon. Poté můžete lahvičku s náplní pokaždé vypláchnout a koupit si nový sáček. Tímto způsobem zajistíte, že se bude používat méně plastů, a přispějete tak k ochraně životního prostředí.

Objednejte si čerpadla od Salontotal.cz

Našli jste správnou pumpu pro svou láhev? Pak si ji rychle a jednoduše objednejte v našem internetovém obchodě. Objednáváte od neděle do pátku do 22:00? Objednávku často obdržíte následující pracovní den! Před objednáním si ověřte, zda je k dispozici také doplňkové balení vašeho produktu, abyste si mohli objednat i to. Máte-li jakékoli dotazy týkající se čerpadel nebo našich dalších produktů, neváhejte se zeptat našeho zákaznického servisu!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.