doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Útkové vlasy

Útek vlasů je technika prodlužování vlasů, při které se na vaše vlastní vlasy aplikuje pás předem svázaných vlasů. Na adrese Salontotal.cz máme proutěné vlasy ze 100% pravých vlasů. S proutkovými vlasy můžete vytvářet různé délky a objemy podle svého přání. Kromě toho, že jsou dostupné v různých délkách, jsou k dispozici i v různých barvách. Objevte nabídku Salontotal.cz a užijte si krásný pramen vlasů v délce, kterou si přejete.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Co jsou to útkové vlasy?

Útek je typ prodloužení vlasů, který se vyrábí splétáním vlasů do širokého pásu, nazývaného také útek. Tento útek je často připevněn k vlastním vlasům. Prodlužování vlasů je oblíbené, protože se snadno používá a je často levnější než jiné typy prodlužování, například samostatně připevněné příčesky. Útek lze navíc zakoupit v různých velikostech podle toho, kolik vlasů je třeba přidat.

Různé typy příčesků

Na adrese Salontotal.cz máme 40cm a 55cm vlasy. U 40cm kusů si navíc můžete vybrat balení po jednom nebo třech kusech. Pomocí proutků můžete vytvořit požadovanou délku a objem. Vlasy vypadají přirozeně, protože jsou vyrobeny z pravých vlasů.

Použití útkových vlasů

Útek vlasů je technika prodlužování vlasů, při které se přes vaše vlastní vlasy přiváže pásek. Příčesky lze připevnit pomocí sponek, kroužků nebo keratinových vazeb. Až budete chtít vlásenky opět vyjmout, můžete kroužky sevřít zpět. Díky tomu ji můžete z vlasů snadno vysunout, aniž by došlo k poškození vlasů. Při vyjímání vlasů můžete použít odstraňovací kleště. Množství vlasů, které kousky obsahují, se liší podle značky, například na Salontotal.cznabízíme značku DoubleHair. Jeden proužek DoubleHair odpovídá zhruba 18 jednotlivým pramenům vlasů.

Objednejte si útkové vlasy na adrese Salontotal.cz

Pokud jste se nadchli pro prodlužování vlasů, můžete si produkty s mnoha výhodami zakoupit na Salontotal.cz. Pokud si objednáte barvu a délku vlasů, která vám nejvíce vyhovuje, bude vám doručena zdarma již od 35 €. Pokud si objednáte produkty do 22:00 od neděle do pátku, bude vaše objednávka doručena následující den. Mnozí jiní to udělali před vámi, protože nyní máme v hodnocení zákazníků známku 9,4. Pokud se chcete o našich produktech dozvědět více, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.