doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Barvení vlasů

Dodejte svým vlasům barvu, která se vám líbí, pomocí nejlepších přípravků na barvení vlasů. V naší široké nabídce různých typů barvení vlasů najdete vždy ty nejlepší produkty. Hledáte barevnou pěnu, polopermanentní barvu, sprej na odrosty nebo jiný druh barvení vlasů? Pak jste na správném místě. Nakupujte všechny své oblíbené barvy na vlasy na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nejlepší barvení vlasů Salontotal.cz

Nejlepší barvení vlasů je pro každého jiné. Chcete například oplachovací barvu, barevnou pěnu nebo dáváte přednost permanentnímu barvení? Vyberte si druh barvení, který vám a vašim vlasům nejlépe vyhovuje. Hledáte barvu, která zakryje šediny? Pak je nejlepší zvolit trvalé barvivo. Ty poskytují vlasům dobré krytí. Chcete si vytvořit zábavný festivalový vzhled? Pak doporučujeme barevný gel nebo barevnou masku. V naší široké nabídce barev na vlasy si vždy vyberete ten správný produkt.

Různé typy barvení vlasů

  • Permanentní barvení: Permanentní barvení poskytuje vlasům plné krytí. Není omyvatelný. Chcete tmavou barvu, nebo raději světlejší? S touto barvou můžete vytvářet různé barvy pro dlouhotrvající výsledek.
  • Polopermanentní barva: Polopermanentní barva dobře kryje. Z vlasů se vymývá přibližně po 2 až 6 umytích. S touto barvou můžete zabránit zarůstání, protože uvidíte, jak barva bledne.
  • Oplachování: Oplachování je k vlasům šetrnější. Postupným blednutím barvy téměř nedochází k jejímu přerůstání.
  • Barevná pěna: Barevná pěna obsahuje barevné pigmenty. Pomocí těchto produktů můžete jemně osvěžit svou vlastní barvu vlasů nebo zvolit jinou barvu. Barvu opět vymyjete.
  • Barevné masky: Barevná maska dodá vašim vlasům přirozený odstín. Mírně zeslabte svou barvu vlasů nebo ji osvěžte. Barva praním postupně bledne.
  • Barevný gel: Barevný gel dodá vašim vlasům veselý nádech. Ten lze z vlasů snadno vymýt. Je to zábava, která se používá na festivalu, ale často se používá i na děti.
  • Bělící prášek: Pomocí bělícího prášku můžete vlasy zesvětlit. Existuje mnoho různých druhů.
  • Odrostový sprej: Odrostový sprej se používá mezi barvením vlasů. Máte jemné výrůstky? Poté na výrůstek snadno nastříkejte barvu. Toto barevné krytí zmizí po jednom vyprání.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.