doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Barvení vlasů

Dodejte svým vlasům barvu, která se vám líbí, pomocí nejlepších přípravků na barvení vlasů. V naší široké nabídce různých typů barev na vlasy najdete vždy ty nejlepší produkty. Hledáte barevnou pěnu, semipermanentní barvu, sprej na odrosty nebo jiný druh barvení vlasů? Pak jste na správném místě. Nakupujte všechny své oblíbené barvy na vlasy na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nejlepší barvení vlasů Salontotal.cz

Nejlepší barvení vlasů je pro každého jiné. Chcete například oplachování, barevnou pěnu nebo dáváte přednost permanentnímu barvení? Vyberte si druh barvení, který vám a vašim vlasům nejlépe vyhovuje. Toužíte po barvení, které zakryje šediny? Pak je nejlepší zvolit permanentní barvení. Ty poskytují vlasům dobré krytí. Chcete si vytvořit zábavný festivalový vzhled? Pak doporučujeme barevný gel nebo barevnou masku. V naší široké nabídce barev na vlasy si vždy vyberete ten správný produkt.

Různé typy barvení vlasů

  • Permanentní barvení: Permanentní barvení poskytuje vlasům plné krytí. Není vypratelné. Chcete tmavou barvu, nebo dáváte přednost něčemu světlejšímu? S touto barvou můžete vytvořit různé barvy pro dlouhotrvající výsledek.
  • Polopermanentní barvení: Polopermanentní barvení poskytuje dobré krytí. Z vlasů se vymývá přibližně po 2 až 6 umytích. S touto barvou můžete zabránit odrostům, protože uvidíte, jak barva vybledne.
  • Oplachování: Oplachování je k vlasům šetrnější. Nedochází téměř k žádnému zarůstání, protože barva postupně bledne.
  • Barevná pěna: Barevná pěna obsahuje barevné pigmenty. Pomocí těchto produktů můžete jemně osvěžit vlastní barvu vlasů nebo se rozhodnout pro jinou barvu. Barvu opět vymyjete.
  • Barevné masky: Barevná maska dodá vašim vlasům přirozený odstín. Mírně vybledněte vlastní barvu vlasů nebo ji osvěžte. Barva postupně mizí s mytím.
  • Barevný gel: Barevný gel dodá vašim vlasům veselý nádech. Ten lze z vlasů snadno vymýt. Zábavné je jeho použití na festival, ale často se používá i na děti.
  • Odbarvovací pudr: Pomocí odbarvovacího pudru můžete vlasy zesvětlit. Existuje mnoho jeho různých druhů.
  • Odbarvovací sprej: Odbarvovací sprej se používá mezi barvením vlasů. Máte jemné odrosty? Pak na odrosty snadno nastříkejte barvu. Toto barevné krytí zmizí po jednom umytí.

Barva na vlasy

S barvou na vlasy můžete vytvořit ty nejkrásnější barvy vlasů. Jak bylo uvedeno výše, existují různé typy přípravků pro změnu barvy vlasů. Při použití barvy na vlasy se předem dobře rozhodněte, zda chcete, aby byla barva vlasů dočasná, nebo dlouhotrvající. Chcete, aby barva po několika umytích vybledla? Pak zvolte polopermanentní barvu na vlasy. Dáváte přednost barvě, kterou nelze vymýt? Pak je permanentní barva na vlasy to, co potřebujete! Nakupujte své oblíbené barvy na vlasy na Salontotal.cz.

Chystáte se barvit vlasy? Pak si pozorně přečtěte popis barvy na vlasy! Každý výrobek může mít jiný způsob působení.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.