doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Uppercut

Chcete si upravit vlasy jako opravdový profesionál? Objevte svět značky Uppercut, která je známá svými stylovými a vysoce kvalitními produkty na vlasy! Někdy prostě chcete svým vlasům dodat nový vzhled, něco svěžího a jiného. V tom případě přichází na řadu značka Uppercut! S těmito vlasovými produkty můžete snadno proměnit svůj účes a vytvořit si vlastní jedinečný styl. Ať už se rozhodnete pro hladký a uhlazený vzhled, ležérní texturu nebo chladný, strukturovaný styl, Uppercut má ty správné produkty pro dosažení vašeho požadovaného vzhledu. S touto značkou bude styling vašich vlasů hračka!

Třídění

Na stránku
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Funkce Uppercut

  • Vysoce kvalitní produkty na vlasy
  • Snadné použití
  • Výrobek pro všechny typy vlasů
  • Profesionální

Funkce Uppercut

  • Vysoce kvalitní produkty na vlasy
  • Snadné použití
  • Výrobek pro všechny typy vlasů
  • Profesionální

Snadné použití produktu Uppercut Hair

Ve společnosti Uppercut chápou, že nechcete trávit hodiny před zrcadlem při úpravě vlasů. Proto se všechny jejich výrobky snadno používají, a přesto přinášejí skvělé výsledky. Ať už jste ve stylingu vlasů začátečník, nebo zkušený profesionál, tato značka vám pomůže dosáhnout požadovaného vzhledu s minimálním úsilím. Výrobky se snadno aplikují, mají příjemnou texturu a nabízejí správnou fixaci a kontrolu. Nezáleží na tom, zda máte krátké, dlouhé, husté nebo jemné vlasy - Uppercut má dokonalé výrobky pro váš typ vlasů a požadovaný styl.

Profesionální výsledky s přípravky Uppercut ve vašich vlasech

Společnost Uppercut je známá svými vysoce kvalitními recepturami, které zajišťují profesionální výsledky. Jejich vlasové produkty jsou vyvinuty z pečlivě vybraných ingrediencí a jsou podloženy dlouholetými zkušenostmi a odbornými znalostmi v kadeřnickém světě. Ať už si vyberete jejich oceňovanou pomádu Uppercut Deluxe Pomade, solný sprej Deluxe nebo kterýkoli z jejich dalších skvělých výrobků, můžete si být jisti, že získáte ten nejlepší stylingový výkon. S touto značkou se o svůj účes nebudete muset bát - zůstane v perfektním tvaru po celý den!

Historie značky Uppercut

Kromě poskytování vysoce kvalitních vlasových produktů je Uppercut také značkou s dědictvím a stylem. Značka je inspirována klasickými holičstvími a nadčasovou estetikou 50. let a ztělesňuje smysl pro autenticitu a mužnost. Díky svému charakteristickému logu a balení vyzařuje tato společnost vintage kouzlo, které je okamžitě rozpoznatelné. Ať už jste moderní gentleman, který chce zdokonalit svůj vzhled, nebo rebel, který chce posouvat hranice, Uppercut zná ty správné produkty, které vyhovují vašemu osobnímu stylu. Rozhodněte se pro tyto skvělé výrobky a dodejte své každodenní péči o vlasy nádech dědictví a stylu!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.