doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Maska na vlasy

Hledáte produkt, který by vašim vlasům dodal extra sílu? Pak je dobrá maska na vlasy to, co hledáte! Jednou nebo dvakrát týdně použijte masku na vlasy jako doplňkovou péči k šamponu a kondicionéru. Máme širokou nabídku kvalitních masek na vlasy, abychom každému nabídli vhodný produkt. Použijte naše možnosti filtrování a najděte nejlepší masku na vlasy pro svůj typ vlasů.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Použití masky na vlasy

Maska na vlasy je dobře koncentrovaný vlasový přípravek, který zajistí, že vaše vlasy budou intenzivně ošetřeny zevnitř, a tím získají skutečnou podporu. Nemůžete jej proto srovnávat s kondicionérem. Kondicionér je méně intenzivní a stará se především o vnější část vlasů. Maska na vlasy má plnější strukturu a působí hlouběji do vlasů. Může tak vlasy hydratovat, posilovat, zjemňovat, opravovat nebo vyživovat. Po použití jsou vlasy hebké a lesklé. Nepostradatelný výrobek v koupelně.Masku na vlasy aplikujte po použití šamponu a před použitím kondicionéru. Vezměte požadované množství masky a naneste ji do délek a konečků vlasů. Nenanášejte jej ke kořínkům vlasů, protože by mohlo dojít k rychlejšímu umaštění vlasů.Doba namáčení se u jednotlivých výrobků a značek liší, proto si předem pečlivě přečtěte návod k použití výrobku. Skončila doba namáčení? Poté masku dobře opláchněte.Pro dosažení nejlepších výsledků používejte masku na vlasy jednou až dvakrát týdně.Používáte masku v péči o vlasy?

Nejlepší maska na vlasy

Existuje mnoho různých typů masek. Můžete si vybrat masku, která je vhodná pro všechny typy vlasů, ale můžete ji také přizpůsobit svému typu vlasů. Existují například různé masky pro afro vlasy, poškozené vlasy, blond vlasy, chemicky ošetřené vlasy, husté vlasy a mnoho dalších typů vlasů. Jaká je ale nejlepší maska na vlasy? Pomocí filtru snadno vyhledáte produkt, který nejlépe vyhovuje vašim vlasům.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.