doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Maska na vlasy

Hledáte produkt, který by vašim vlasům dodal extra sílu? Pak je dobrá maska na vlasy to, co hledáte! Jednou nebo dvakrát týdně použijte masku na vlasy jako doplňkovou péči k šamponu a kondicionéru. Máme širokou nabídku kvalitních masek na vlasy, abychom každému nabídli vhodný produkt. Použijte naše možnosti filtrování a najděte nejlepší masku na vlasy pro svůj typ vlasů.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Co je maska na vlasy?

Maska na vlasy je dobře koncentrovaný přípravek, který zajistí, že vaše vlasy budou intenzivně ošetřeny zevnitř, a tím získají skutečnou podporu. Nemůžete jej proto srovnávat s kondicionérem. Kondicionér je méně intenzivní a stará se především o vnější část vlasů. Maska na vlasy má plnější strukturu a působí hlouběji do vlasů. Může tak vlasy hydratovat, posilovat, zjemňovat, opravovat nebo vyživovat. Po použití jsou vlasy hebké a lesklé. Nepostradatelný výrobek v koupelně.

Jak používat masku na vlasy?

Masku na vlasy nanášejte po použití šamponu a před použitím kondicionéru. Vezměte požadované množství masky a naneste ji do délek a konečků vlasů. Nenanášejte jej ke kořínkům vlasů, protože by mohlo dojít k rychlejšímu umaštění vlasů.Doba namáčení se u jednotlivých výrobků a značek liší, proto si předem pečlivě přečtěte návod k použití výrobku. Skončila doba namáčení? Poté masku dobře opláchněte.Pro dosažení optimálních výsledků používejte masku jednou až dvakrát týdně.

Jakou masku na vlasy si mám vybrat?

Existuje mnoho různých typů masek. Můžete si vybrat masku vhodnou pro všechny typy vlasů, ale můžete ji také přizpůsobit svému typu vlasů. Existují například různé masky pro afro vlasy, poškozené vlasy, blond vlasy, chemicky ošetřené vlasy, husté vlasy a mnoho dalších typů vlasů. Jaká je ale nejlepší maska na vlasy? Pomocí filtru snadno vyhledáte produkt, který nejlépe vyhovuje vašim vlasům.

Koupit masku na vlasy na Salontopper

Ve společnosti Salontopper máme širokou nabídku masek na vlasy. Z běžců například Kérastase Resistance Maque Force Architecte, Wella SP Luxe Oil Keratin Restore Mask, Matrix Total Results A Curl Can Dream Mask a mnoho dalších. Pokud si na adrese Salontopper.nl objednáte svou oblíbenou masku na vlasy do 23:59 (od neděle do čtvrtka večer), bude vaše objednávka doručena zítra. V pátek jsou objednávky podané do 22:00 doručeny zítra. Společně s naším partnerem PostNL děláme vše pro to, abychom dodací lhůtu, kterou jsme vám slíbili, dodrželi, pokud je produkt skladem. Pokud je vaše objednávka vyšší než 35 eur, pošleme vám ji zdarma.

Pokud máte dotazy k výrobku nebo vám něco není jasné, můžete se vždy obrátit na náš zákaznický servis. Náš zákaznický servis je k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Telefonní číslo a e-mailovou adresu naleznete v části Kontakt. Rádi vám pomůžeme!

Užijte si nakupování v Salontopper!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.