doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Biosilk

Biosilk, průkopník v péči o vlasy s hedvábím, nabízí exkluzivní řadu produktů, které promění vaše vlasy v jemný a lesklý účes. Vyzkoušejte si na vlastní kůži luxus a výhody produktů bohatých na hedvábné proteiny. více informací >>

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Kategorie
Cena

Funkce Biosilk

 • Biosilk Therapy
 • Pro všechny typy vlasů
 • Obohaceno o přírodní hedvábí
 • Bez krutosti

Funkce Biosilk

 • Biosilk Therapy
 • Pro všechny typy vlasů
 • Obohaceno o přírodní hedvábí
 • Bez krutosti

Jedinečné vlastnosti a výhody Biosilku

Jedinečnost Biosilku spočívá v síle přírodního hedvábí. Proteiny hedvábí dokážívlasy opravit a zároveň poskytují ochrannou sílu proti vnějšímu poškození. Mnoho výrobků navíc obsahuje i další složky, jako je kokosový olej ,bylinné výtažky a vitaminy, které přispívají ke zdraví a kráse vašich vlasů.

Hedvábné proteiny pronikají hluboko do vlasů, posilují je a případně obnovují zevnitř. Existují další čtyři prvky, na které se značka zaměřuje:

 • Intenzivní hydratace a výživa
 • Ochrana proti teplu a UV záření
 • Snížení krepatění a statické elektřiny ve vlasech
 • Posílení vlasů a prevence jejich budoucího poškození

Ochrana před UV zářením od společnosti Biosilk

Vlasové produkty Biosilk jsou známé svými všestrannými pečujícími účinky. Mezi ně patří i
ochrana před UV zářením. Hedvábné proteiny ve výrobcích Biosilk nejenže vytvářejí posilující bariéru pro vlasy, ale také pomáhají chránit vlasy před škodlivým UV zářením. To je zásadní vlastnost, protože vystavení slunečnímu záření může vlasy vysušovat a vést k jejich dlouhodobému poškození. U barvených vlasů pomáhá ochrana před UV zářením obsažená ve výrobcích udržet barvu déle zářivou a jasnou.

Biosilk Silk Therapy: oblíbený produkt

Hýčkejte své vlasy luxusní péčí, kterou si zaslouží, s produkty Silk Therapy. Navrací poškozeným vlasům jejich přirozený stav tím, že je opravuje a posiluje zevnitř .Navíc poskytuje ochranu před vnějším poškozením. Stačí jen malé množství ,aby vaše vlasy získaly lesklý, zdravý a hedvábný vzhled. Silk Therapy byla vytvořena pro všechny typy vlasů.

Silk Therapy obnovuje vlasy a zanechává je po použití séra Biosilk zdravé a hedvábné. Toto sérum je bohaté na 17 z 19 aminokyselin, které se ve vlasech vyskytují a které jsou si pozoruhodně podobné. Tyto aminokyseliny opravují poškozené části vlasů a vytvářejí kolem nich takříkajíc hladkou kutikulu. Díky tomu jsou vlasy hladké a zdravé.

V naší nabídce najdete tři různé formáty: 67ml, 167ml, 355ml.

Jak používáte Biosilk Silk Therapy?

Návod k použití Silk Therapy je stručný. Především je důležité výrobek před použitím protřepat. Malé množství přípravku naneste do dlaní a poté na pokožku hlavy ke konečkům vlasů. Přípravek lze aplikovat na mokré i suché vlasy.

Výrobky Biosilk najdete na adrese Salontotal.cz

Každý výrobek Biosilk je pečlivě vyvinut tak, aby vyhovoval jedinečným potřebám vašich vlasů: ať už hledáte objem, ochranu barvy nebo intenzivní hydrataci. Dopřejte svým vlasům péči, kterou si zaslouží, ještě dnes.

Často kladené otázky

Co je Silk Therapy?

Silk Therapy je známý přípravek pro péči o vlasy založený na hedvábných proteinech. Je navržen tak, aby vlasy hydratoval, chránil je před teplem a dodával jim hedvábnou jemnost i lesk. Často se používá ke zkrocení krepatých vlasů a je vhodný pro různé typy vlasů.

Je Biosilk vhodný pro kudrnaté vlasy?

Vlasové přípravky této značky jsou vhodné pro všechny typy vlasů, včetně kudrnatých.

Neobsahují výrobky Biosilk sulfáty?

Následující šampony Biosilk neobsahují sulfáty: Silk Therapy Biosilk Shampoo a Silk Therapy Irresistible Shampoo.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.