doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Suché vlasy

Trápí vás někdy suché vlasy, ale nevíte, co s tím? Pak nejste jediní! Vysušené vlasy jsou pro mnoho lidí běžné, ale naštěstí existuje spousta řešení, jak vlasy opět hydratovat a dodat jim lesk. Na této stránce najdete mimo jiné nejlepší šampon na suché vlasy a další jemné produkty, které vám pomohou obnovit vaše suché kadeře.


Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Problémy s vlasy
Složení
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Typ dárku
Kategorie
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Cena
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Značka
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně

Příčiny suchých vlasů

Neexistuje jedna konkrétní příčina suchých vlasů. Vlasy může vysušovat například nadměrné vystavování slunci, používání drsných vlasových přípravků nebo příliš časté používání tepelných nástrojů. Máte kudrnaté vlasy? Pak je u vás také větší pravděpodobnost, že se u vás projeví suchost vlasů. Je to proto, že tento typ vlasů potřebuje hodně výživy a hydratace. Je užitečné vědět, co je příčinou suchých vlasů, abyste mohli pracovat na řešení.

Léčba suchých vlasů: nejlepší produkty

Naštěstí je na trhu mnoho produktů, které pomáhají dehydratované vlasy napravit. Některé přípravky na jemné vlasy, které by neměly chybět ve vaší vlasové rutině, jsou:

Šampon na suché vlasy

Tento šampon je speciálně navržen tak, aby vlasy hydratoval a vyživoval, aniž by je zatěžoval nebo vysušoval. Jaký šampon je pro vás nejlepší, záleží na typu vašich vlasů. Dobrý šampon na suché vlasy je nezbytný k tomu, aby vaše vlasy byly opět zdravé.

Maska na vlasy pro suché vlasy

Chtěli byste intenzivně obnovit své suché kadeře? Pak je maska na vlasy opravdu nutností! Maska poskytne vašim vlasům intenzivní péči a výživu, díky níž budou opět hebké a obnoví se jejich lesk. Používejte masku na vlasy alespoň jednou týdně, abyste o své vlasy optimálně pečovali.

Oleje pro suché vlasy

Olej na vlasy poskytuje hloubkovou péči, dodává vlasům lesk a zanechává je nádherně hebké. Rozetřete několik kapek oleje v dlaních a rozetřete jej do délek konečků. Dělejte to zejména po umytí vlasů šamponem, když jsou vlasy ještě vlhké, aby do nich olej mohl dobře proniknout. Během chvilky zjistíte, že jsou vaše vlasy opět hydratované.

Mezi nejkvalitnější oleje pro suché vlasy patří arganový a kokosový olej. Hledejte proto tuto složku ve vlasovém oleji.

Obnova suchých vlasů: praktické tipy

Kromě používání správných produktů existuje také několik praktických tipů, které pomohou dehydratované vlasy opravit:

 • Snažte se vlasy nemýt příliš často, protože je to může vysušit. Myjte je 2-3krát týdně. Při mytí používejte vlažnou vodu, protože příliš horká voda může vlasy také vysušovat.
 • K sušení vlasů používejte ručník z mikrovlákna nebo staré tričko . Je to k vlasům šetrnější než běžný ručník.
 • Snažte se omezit používání tepelných nástrojů (fén, žehlička na vlasy nebo kulma). Používáte je i tak? Vždy používejte přípravek na ochranu před teplem a nastavte nástroj na nejnižší stupeň.
 • Pravidelně navštěvujte kadeřníka, aby vám zastřihl odumřelé konečky. Vaše vlasy tak budou vypadat zdravěji a zabráníte roztřepeným konečkům.

Chcete se dozvědět více o tom, co dělat se suchými vlasy? Pak si přečtěte blog: 10 rad proti suchým vlasům.

Dodejte svým suchým vlasům opět lesk pomocí kvalitního šamponu na suché vlasy nebo výživné masky na vlasy. Dopřejte svým vlasům potřebnou péči a užívejte si zdravé, lesklé a hebké vlasy!

Často kladené otázky

Co dělat se suchými vlasy?

K ošetření suchých vlasů může být vhodné používat hydratační šampony a kondicionéry. Dávejte přitom pozor, abyste je nemyli příliš často; to může také způsobit jejich vysušení. Pro větší péči používejte občas masku na vlasy a vyhýbejte se zdrojům tepla. Chraňte také vlasy před slunečním zářením a chlorovanou vodou. Kromě toho hraje při nápravě suchých vlasů roli výživa a hydratace.

Co dělat se suchými vlasy?

K léčbě suchých vlasů je nejlepší používat hydratační šampony a kondicionéry. Vlasy si nemyjte příliš často; to může způsobit jejich vysušení Kromě toho pomáhá čas od času použít masku na vlasy, která doplní vlhkost. Minimalizujte používání zdrojů tepla a chraňte vlasy před sluncem. Pro hydrataci vlasů je důležitá také zdravá strava s dostatečným příjmem vlhkosti.

Co dělat se suchými vlasy?

Pro zlepšení stavu suchých vlasů je nejlepší používat hydratační šampony a kondicionéry. Snižte frekvenci mytí šamponem a omezte používání zdrojů tepla. Občas použijte hloubkovou pečující masku a chraňte vlasy před sluncem. Výživa a hydratace navíc pomáhají s celkovou kondicí vlasů.

Tipy pro suché vlasy?

Pro zlepšení stavu suchých vlasů je nejlepší používat hydratační vlasové přípravky. Kromě toho je rozumné nemýt si vlasy příliš často. Chytré je také vyhýbat se zdrojům tepla. Občas použijte masku na vlasy a chraňte vlasy před sluncem a chlorovanou vodou. Jezte výživnou stravu, pijte hodně vody a zvažte používání vlasových olejů pro dodatečnou hydrataci.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.