doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Comair

Veškeré kadeřnické potřeby najdete u společnosti Comair. Posláním této značky je vyvíjet vysoce kvalitní, inovativní a módní výrobky. Zaměstnanci přitom vždy dbají na to, aby cena byla spravedlivá a dostupná. Aby vám zajistila nejlepší kvalitu, spolupracuje společnost Comair Hair s nejlepšími mezinárodními špičkovými kadeřníky. Kromě toho se značka vždy zajímá o vývoj na trhu a o přání svých zákazníků. Hledáte fén, zastřihovač nebo hřeben Comair? Na Salontotal.cz prodáváme vše! Tak rychle objevte rozsah. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Sortiment produktů Comair

Naše nabídka produktů Comair je velmi široká. Profesionální kadeřník se může obrátit na tuto značku, aby si pořídil kompletní inventář včetně vybavení salonu. Salontopper proto připravil pěkný a pohodlný výběr nejlepších produktů Comair.

Fén na vlasy Comair Slim

Naším absolutním favoritem je fén Comair Slim 1800 Ionic v černé a mátové barvě. Tyto vysoce kvalitní fény jsou vybaveny iontovou technologií, mají výkonný střídavý motor a jsou vhodné pro profesionální použití. Díky 2 nastavením výkonu, 2 válečným nastavením a studenému nastavení můžete s tímto fénem pracovat jakýmkoli způsobem! Kromě 2 různých nástavců/úst a závěsného oka má toto zařízení také mimořádně dlouhou a bezpečnou šňůru. Díky tomu s ním můžete pracovat efektivně.

Comair Fén na vlasy 2 Go

Jste často na cestách? Comair Hair Dryer 2 Go je vysoušeč vlasů, pokud jde o snadnou přepravu. Tento vysoušeč vlasů Comair váží 178 gramů a je vybaven cestovní taškou, má nastavení rychlosti, teploty, 2metrovou šňůru a samostatný difuzér.

Kategorie a cenová rozpětí společnosti Comair

Ať už hledáte zastřihovač vlasů, rovnátko, kadeřnické kolo, zásobníky na barvu, hliníkovou fólii, airstyler, jednorázové rukavice, pudr na blond a tak dále: najdete je na Salontotal.cz! A pokud nejste kadeřník, ale rádi byste využili těchto skvělých kvalitních produktů, můžete samozřejmě také! V naší nabídce máme kvalitní produkty Comair pro každou peněženku, proto neváhejte a prohlédněte si naši nabídku.

Kupte si produkty Comair od Salontotal.cz

Podařilo se nám vás nadchnout pro fantastickou kadeřnickou značku Comair? Skvělé! Pokud si objednáte na Salontotal.cz, získáte nejrůznější výhody. Například při objednávce za 35 EUR a více máte dopravu zdarma. Pokud si objednáte zboží od neděle do pátku do 22:00, my a doručovací služba uděláme vše pro to, abychom vám ho doručili následující den. Máte dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.