doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Comair vlasy

Veškeré kadeřnické potřeby najdete u společnosti Comair. Posláním této značky je vyvíjet vysoce kvalitní, inovativní a trendy výrobky. Přitom mají zaměstnanci vždy na paměti, že cena by měla být spravedlivá a dostupná. Aby vám zajistila tu nejlepší kvalitu, spolupracuje společnost Comair Hair s nejlepšími mezinárodními špičkovými kadeřníky. Kromě toho se značka vždy zajímá o vývoj na trhu a o přání svých zákazníků. Hledáte tedy fén, zastřihovač nebo hřeben Comair? Na Salontotal.cz prodáváme vše! Tak rychle objevte nabídku. Více informací >>

Třídění

Na stránku
Problémy s vlasy
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Řada výrobků na vlasy Comair

Naše nabídka vlasových produktů Comair je velmi široká. Profesionální kadeřníci se mohou na tuto značku obrátit s kompletním inventářem, včetně vybavení salonu. Salontotal.cz proto připravil pěkný a pohodlný výběr nejlepších produktů Comair. Ať už hledáte produkty Comair pro péči o vlasy, stylingové nástroje nebo vybavení salonu, na Salontotal.cz najdete pěkný výběr těch nejlepších výrobků. Pečlivě jsme vybírali na základě kvality a uživatelské přívětivosti, abyste jako profesionální kadeřník měli vždy k dispozici ten nejlepší materiál.

Fólie Comair

Fólie Comair je určena k použití při barvení a melírování vlasů. Nabízí řadu výhod oproti tradičním metodám, jako jsou hřebeny a kartáče. Pomocí fólie může kadeřník rozdělit vlasy na části a přesně nanést barvu nebo melír na konkrétní části vlasů. Tím se zajistí rovnoměrné barvení nebo melírování a zabrání se zabarvení ostatních částí vlasů.

Kromě fólií na vlasy nabízí společnost Comair také další kadeřnické potřeby a příslušenství, jako jsou kadeřnické nůžky, hřebeny, kartáče, fény a další. Značka dbá na inovace a neustále vyvíjí nové výrobky, které odpovídají potřebám profesionálních kadeřníků a stylistů.

Fén Comair Slim

Naším absolutním favoritem je fén Comair Slim 1800 Ionic v černé a mátové barvě. Tyto vysoce kvalitní fény jsou vybaveny iontovou technologií, mají výkonný AC motor a jsou vhodné pro profesionální použití. Díky 2 nastavením výkonu, 2 válečným nastavením a studenému nastavení si s tímto fénem můžete vybrat z obou možností! Kromě 2 různých nástavců/úst a závěsného oka má tento přístroj také mimořádně dlouhou a bezpečnou šňůru. Díky tomu s ním můžete efektivně pracovat.

Fén na vlasy Comair 2 Go

Jste často na cestách? Comair Hair Dryer 2 Go je fén, pokud jde o snadnou přepravu. Tento vysoušeč vlasů Comair váží 178 gramů a je vybaven přiloženou cestovní taškou, má nastavení rychlosti, nastavení teploty a, 2metrovou šňůru a samostatný difuzér.

Vysoce kvalitní výrobky Comair

Společnost Comair je ve světě kadeřnictví renomovanou značkou a je známá svými vysoce kvalitními kadeřnickými výrobky a vybavením kadeřnických salonů. Výrobky Comair jsou vysoce kvalitní a jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly požadavky profesionálních kadeřníků. Výrobky Comair, od hřebenů a kartáčů až po fény a kulmy, jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi a materiály, díky čemuž jsou odolné a spolehlivé. Ať už jste začínající kadeřník nebo zkušený profesionál, výrobky Comair vám zajistí tu nejlepší kvalitu a výsledky.

Kategorie a cenová rozpětí výrobků Comair

Ať už hledáte zastřihovač vlasů, žehličku, kadeřnický cyklus, zásobníky na barvu, hliníkovou fólii, airstyler, jednorázové rukavice, pudr na blond a tak dále: najdete je na Salontotal.cz! A pokud nejste kadeřník, ale rádi byste využili těchto skvělých kvalitních výrobků, můžete samozřejmě také! Máme jemné výrobky Comair pro každou peněženku, takže neváhejte a prohlédněte si naši nabídku.

Výrobky Comair můžete zakoupit od Salontotal.cz

Podařilo se nám vás nadchnout pro fantastickou kadeřnickou značku Comair? Skvěle! Pokud si objednáte na Salontotal.cz, získáte nejrůznější výhody. Například máte dopravu zdarma, pokud objednáte za 35 € a více. A pokud si objednáte v neděli až pátek do 22:00, my i doručovací služba uděláme vše pro to, abychom vám ji doručili následující den. Máte dotazy k výrobku nebo jiným záležitostem? Obraťte se na náš zákaznický servis. Jsou vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.