doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sérum na obočí a řasy

Také sníte o dlouhých řasách, ale bohužel jimi nejste od přírody obdařeni? Nebo máte velmi řídké obočí a ráda byste si ho nechala narůst, ale nedaří se vám to? Pak je pro vás řešením sérum na obočí nebo řasy! Stovky tisíc žen šly před vámi; vyberte si z nabídky na Salontotal.cz a těšte se z výsledků.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Sérum na řasy

Sérum na řasy prodlužuje, plní a posiluje řasy. Přípravek obsahuje pečující složky a zajišťuje prodloužení cyklu řas, což vede k menší ztrátě chloupků. Vaše řasy tak mají více času na dosažení optimální délky a v krátké době dosáhnou požadovaného efektu. Lashserum tedy skutečně funguje a vytváří delší a plnější řasy!

Nejlepší séra na řasy

Pokud hledáte dobré sérum na řasy, jste na Salontotal.cz na správném místě! V naší nabídce je najdete od různých značek, které vám zajistí krásné dlouhé řasy. Mezi oblíbené produkty patří např:

  • Nanolash wimperserum: tento produkt zpevňuje a prodlužuje řasy již po čtyřech týdnech používání. Nanolash pracuje s přírodními složkami a dodá vám plnější a pevnější řasy!
  • Revitalash wimperserum: Tento světoznámý produkt posiluje vaše řasy, takže je méně pravděpodobné, že budou vypadávat. Inovativní kombinace účinných látek prodlužuje růstovou fázi i životnost vašich řas. Mnoho jiných už vás předběhlo: vyzkoušejte úspěch Revitalash s viditelnými výsledky již po čtyřech týdnech!

Na Salontotal.cz najdete ta nejlepší séra na řasy!

Sérum na obočí

Tento produkt zajistí, že vaše obočí bude během několika týdnů/měsíců krásně plné. Hydratuje stávající chloupky a stimuluje růst nových. Přípravek obsahuje určité výživné látky, díky kterým chloupky obočí rostou.

Nanobrow wenkbrauw serum je velmi oblíbeným výrobkem. Umožňuje mít až o 50 % plnější obočí po 4 týdnech! Tento koncentrovaný přípravek hydratuje, vyživuje a obnovuje. Za několik týdnů bude vaše obočí silnější, hustší a tmavší. Přípravek dodá vašemu obočí krásný vzhled!

Dalším jemným přípravkem na obočí je AVEDA Invati Brow Thickening Serum. Tento veganský produkt je 4 až 12týdenní kúra a zvětšuje tloušťku & plnost vašeho obočí. Přípravek aplikujete denně na pokožku obočí a chloupky.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.