doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Samoopalovací přípravek

Nemůžete se opálit? Ideálním řešením je samoopalovací krém. Přípravek se snadno nanáší a dodává pleti zdravý vzhled, který dlouho vydrží. Samoopalovací přípravek rychle dosáhne požadovaného výsledku; během chvilky budete nádherně opálení!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Opalujte se bez slunce pomocí samoopalovacího přípravku

Samoopalovací krém se snadno nanáší a rychle zasychá, aniž by zanechával nepříjemné stopy. Po nanesení samoopalovací rukavicí nechte přípravek chvíli vstřebat a můžete se ihned těšit z rovnoměrného opálení. Hnědé produkty bez opalování jsou velmi oblíbené, bezpečné pro pokožku a poskytují trvanlivou barvu. Všichni se budou divit, do které tropické destinace jste odjeli na dovolenou!

Nejlepší samoopalovací přípravek

Na Salontotal najdete nejlepší samoopalovací přípravky a můžete si vybrat mezi opalovacím sprejem, mlékem, olejem, krémem nebo pěnou. Který druh si vyberete, záleží jen na vás; záleží jen na tom, který druh používáte nejraději! Účinek se liší podle výrobku:

  • Opalovací sprej působí velmi rychle a nezanechává na pokožce šmouhy. Díky mikropaprskům spreje můžete přípravek nanášet velmi rovnoměrně.
  • Opalovací krém vám nejen dodá pěkné opálení, ale také hydratuje vaši pokožku. Pleťová mléka jsou bohatá na hydratační složky, díky kterým bude vaše pokožka vypadat zdravě a krásně opálená.
  • Opalovací pěna je lehký přípravek, a proto se velmi snadno nanáší. Pěna se rychle vstřebává do pokožky a je ideální pro choulostivé partie těla, jako je podpaží nebo lýtka.
  • Opalovací olej poskytuje rychlou, hydratační a bezproblémovou opalovací proceduru. Olej dodává pokožce kromě opálení také krásný lesk.
  • Opalovací krém intenzivně vyživuje pokožku. Jste připraveni na pěkné opálení, ale vaše pokožka je velmi suchá? Pak si vyberte opalovací krém.

Aplikace samoopalovacího krému je snadná díky samoopalovací rukavici. Opalovací rukavice umožňuje postupné roztírání přípravku, aniž byste si ušpinili ruce.

Samoopalovací obličej

Samoopalovací krém na obličej se liší od běžného samoopalovacího krému. Pokožka na obličeji je tenčí než pokožka těla, takže běžná verze je pro obličej často příliš intenzivní. Naštěstí na Salontotal najdete velmi jemné samoopalovací přípravky speciálně na obličej, například Bare By Vogue Williams Face Tanning mist nebo (odkaz na produkt|24660|TanOrganic Facial Self Tan Oil} 

Často kladené otázky

Jak dlouho trvá samoopalování?

Účinek jednotlivých samoopalovacích přípravků se liší a liší se i doba, po kterou zůstávají viditelné. Na obalu nebo v návodu k použití se často dozvíte, jak dlouho výrobek vydrží.

Jak funguje samoopalování?

Samoopalovací přípravky téměř vždy obsahují DHA. Tato látka reaguje s vrchní vrstvou pokožky a po kontaktu s pokožkou působí až 6 hodin. Po 6 hodinách je vaše opálení viditelné a vy se můžete těšit z krásného opálení.

Jak dlouho musí samoopalovací přípravek působit?

Doba namáčení samoopalovacího přípravku závisí na typu samoopalovacího přípravku. Například opalovací krém má jinou dobu namáčení než opalovací sprej. Před použitím si proto vždy pečlivě přečtěte návod k použití.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.