doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Cvičné hlavy

Na stránkách Salontotal.cz najdete cvičné hlavy s reálnými vlasy, které vám mohou pomoci při kadeřnickém školení nebo kurzu. Panenka vás optimálně podpoří v kadeřnické profesi. Nabízíme cvičné hlavy značky Comair. Pro panenku si můžete vybrat různé délky vlasů, například 30, 40 a 50 cm. Kromě toho je k dispozici také možnost kadeřnické hlavy s vousy. Vousy měří 25 cm. Pokud jde o samotné cvičné hlavy a stojany a svorky pro hlavy, jste na správném místě. Při použití stativu je hlava kadeřníka pevně fixována a vy se můžete v klidu věnovat své práci.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Cvičné hlavy se skutečnými vlasy

Cvičební hlavy nabízené společností Salontotal.cz jsou vyrobeny ze skutečných vlasů. Ty nejvěrněji kopírují vlasy skutečných zákazníků. Vyberete si pěkný cop, nebo si raději procvičíte barvení vlasů? To vše je možné. Cvičební hlavy jsou vhodné pro stříhání, barvení i styling. Výhodou figuríny se skutečnými vlasy je, že vlasy snesou vyšší teploty. Velmi praktické, pokud si chcete například procvičit přidávání kudrlinek. Abyste měli jistotu, že figurínu budete moci používat co nejdéle, můžete použít speciální přípravky pro péči. Tyto produkty se starají o skutečné vlasy vaší panenky.

Pro studenty, stážisty nebo rekvalifikační kurzy

Ať už jste v oboru léta, nebo teprve začínáte: s kadeřnickou hlavou se můžete stále učit. V kadeřnickém kurzu se naučíte stříhat a barvit vlasy mužů i žen. Naučíte se upravovat vlasy a jak nejlépe vlasy upravovat. Existují také různé kurzy pro zvládnutí kadeřnictví. V těchto kurzech můžete samostatně radit a stříhat již po 10 praktických lekcích. Pokud si chcete rozšířit své kadeřnické znalosti nebo se jen začít učit kadeřnickému řemeslu, je ideální mít cvičnou hlavu.

Objednejte si cvičné hlavy z Salontotal.cz

Nadchly vás cvičné hlavy se skutečnými vlasy? A nemůžete se dočkat, až začnete stříhat, barvit a upravovat figurínu? Pak si objednejte cvičnou hlavu na adrese Salontotal.cz. Pokud si objednáte v neděli až pátek do 22:00, uděláme vše pro to, abychom vám balíček doručili domů následující den. Nad 35 € vám bude objednávka doručena zdarma. Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00. Rádi vám pomůžeme.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.