doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Bezoplachový kondicionér

Chcete svým vlasům dopřát extra péči? Jednou z možností je bezoplachový kondicionér. Aplikujte jej po umytí šamponem a nechte jej vstřebat, aby účinné látky mohly mimořádně dobře působit. Kondicionér bezoplachový tak může zajistit, že vaše vlasy budou optimálně opravené, hydratované a/nebo vyživené. Jaký je ale nejlepší kondicionér pro bezoplachové použití? Pomůžeme vám s výběrem!

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Co je kondicionér pro bezoplachové použití?

Chcete-li vlasům poskytnout další péči, můžete použít bezoplachový kondicionér. Jejich cílem je vlasy ošetřit, zjemnit, dodat jim lesk a udržet je zdravé. Jak název napovídá, má podobný účinek jako běžný kondicionér. Rozdíl? Bezoplachový přípravek se neoplachuje, ale nechá se delší dobu nebo dokonce úplně vstřebat. Tímto způsobem se do vlasů plně vstřebají živiny a hydratace.**ONBEKEND**"> 

Jak používáte bezoplachový kondicionér?

Kromě mytí a péče o vlasy ve sprše můžete tuto činnost provádět i po sprchování. K tomu použijte kondicionér, vlasový olej nebo vlasové sérum. Ty by se měly používat téměř vždy po umytí a neměly by se oplachovat, ale měly by se nechat vsáknout do vlasů. Bezoplachové kondicionéry se nanášejí na mokré/suché nebo suché vlasy (v závislosti na typu výrobku) a poté se nechají vstřebat.

Nejlepší bezoplachový kondicionér

Jaký je ale ten nejlepší kondicionér pro bezoplachové použití? To samozřejmě závisí na vašich vlasech a na tom, co vaše vlasy potřebují. Jsou určeny například pro kudrnaté nebo rovné vlasy, ale zejména pro suché a poškozené vlasy. Najdete je od různých značek v mnoha různých variantách.

Jedna značka nabízí bezoplachový krém, který vlasy vyhladí a zjemní, zatímco jiná značka nabízí bezoplachový krém, který vlasy extra hydratuje.Kromě krémů existují také bezoplachové spreje a bezoplachové oleje. To, co vám nejlépe vyhovuje, závisí na struktuře vašich vlasů, například krémové bezoplachové kondicionéry se hojně používají pro mimořádně dobrou hydrataci kudrnatých vlasů.

Ochranný bezoplachový kondicionér

Kromě vyživujících a hydratačních vlastností mají některé bezoplachové kondicionéry také ochranné vlastnosti. Chrání například před teplem stylingových nástrojů, jako jsou fény, žehličky na vlasy a kulmy.Pomáhají také bojovat proti krepatění, což samozřejmě souvisí s hydratačním aspektem. Určitě existují i přípravky proti krepatění, které jsou speciálně zaměřené na krepaté vlasy.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.