doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Bezoplachový kondicionér

Chcete svým vlasům dopřát extra péči? Jednou z možností je bezoplachový kondicionér. Aplikujete ho po umytí vlasů šamponem a necháte ho působit, aby účinné látky mohly mimořádně dobře působit. Tímto způsobem může kondicionér bezoplachový zajistit, že vaše vlasy budou optimálně opravené, hydratované a/nebo vyživené. Jaký je však nejlepší kondicionér bezoplachový? Pomůžeme vám s výběrem!

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Problémy s vlasy
Složení
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Co je to kondicionér bezoplachový?

Chcete-li vlasům poskytnout extra péči, můžete použít bezoplachový kondicionér. Ty jsou zaměřeny na úpravu vlasů, jejich zjemnění, dodání lesku a udržení zdraví vlasů. Jak název napovídá, dochází k podobnému účinku jako u běžného kondicionéru. Rozdíl? Bezoplachový kondicionér neoplachujete, ale necháte ho působit delší dobu nebo dokonce úplně. Tímto způsobem se do vlasů plně vstřebají živiny a hydratace.**ONBEKEND**"> 

Jak používat bezoplachový kondicionér?

Kromě mytí a péče o vlasy ve sprše můžete tento kondicionér používat i po sprchování. K tomu použijte bezoplachový kondicionér, vlasový olej nebo vlasové sérum. Ty používáte téměř vždy po umytí a neoplachujete je, ale necháte je vsáknout do vlasů. Bezoplachové kondicionéry naneste na mokré/suché nebo suché vlasy, v závislosti na výrobku, a poté nechte působit.

Nejlepší bezoplachový kondicionér

Jaký je ale ten nejlepší kondicionér bezoplachový? To samozřejmě záleží na vašich vlasech a na tom, co vaše vlasy potřebují. Přicházejí v úvahu například pro kudrnaté nebo rovné vlasy, ale zejména pro suché a poškozené vlasy. Najdete je od různých značek v mnoha různých variantách.

Jedna značka má bezoplachový krém, který vlasy uhladí a zjemní, jiná má bezoplachový kondicionér, který vlasům dodá extra hydrataci.Kromě krémů existují také bezoplachové spreje a bezoplachové oleje. To, co vám nejlépe vyhovuje, závisí na struktuře vašich vlasů, například krémové bezoplachové kondicionéry se hojně používají pro extra dobrou hydrataci kudrnatých vlasů.

Ochranný bezoplachový kondicionér

Kromě vyživujících a hydratačních vlastností mají některé bezoplachové kondicionéry také ochranné vlastnosti. Chrání například před teplem stylingových nástrojů, jako jsou fény, žehličky na vlasy a kulmy.Pomáhají také bojovat proti krepatění, to samozřejmě souvisí s hydratačním aspektem. Určitě existují i bezoplachové kondicionéry proti krepatění, které jsou speciálně zaměřené na krepaté vlasy.

 

Často kladené otázky

Co je kondicionér bezoplachový?

Bezoplachový kondicionér je lehký přípravek pro péči o vlasy, který zůstává ve vlasech, aniž by se oplachoval. Hydratuje, rozčesává a chrání vlasy před poškozením. Je ideální pro extra péči a styling mezi pravidelnými mytími.

Jak používat bezoplachový kondicionér?

Po umytí šamponem a úpravě vlasů naneste malé množství bezoplachového kondicionéru na vlhké vlasy. Rovnoměrně jej rozetřete prsty nebo hřebenem a soustřeďte se na délky a konečky. Upravte vlasy jako obvykle a užívejte si jemného a vyživeného výsledku.

Jak často používat kondicionér bezoplachový?

Bezoplachový kondicionér můžete používat tak často, jak chcete, v závislosti na potřebách vašich vlasů. Můžete ho používat denně pro hydrataci a ochranu vlasů nebo ho můžete použít, když potřebujete extra péči mezi pravidelnými mytími.

Jak bezoplachový kondicionér funguje?

Bezoplachový kondicionér proniká hluboko do vlasů a poskytuje jim dlouhodobou hydrataci a ochranu. Vytvoří kolem vašich vlasů tenkou vrstvu, která udržuje vlhkost a činí vlasy hladkými a poddajnými. Je to nezbytný produkt pro zdravé a hydratované vlasy!

Proč kondicionér bezoplachový?

Bezoplachový kondicionér poskytuje vašim vlasům nepřetržitou hydrataci a ochranu. Pomáhá předcházet vysušování, krepatění a třepení konečků. Kromě toho činí vlasy hebkými, hladkými a snadněji se upravují. Je to dokonalý spojenec pro zdravé a zářivé vlasy!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.