doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Hairgum

Gel, který dodává vlasům barvu: gely Hairgum to dokážou. Tyto gely jsou jedinečné produkty, které představují alternativu k tradičnímu barvení vlasů a nabízejí dočasnou možnost pro ty, kteří chtějí svým vlasům dodat novou barvu. Kromě speciálně navržených produktů Hairgum má ve svém sortimentu také běžné gely a vosky. Objevte řadu Hairgum na Salontopper a užívejte si barvené vlasy. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Jaké jsou barevné gely Hairgum?

Hairgum je značka s mnoha produkty péče o vlasy, včetně gelů a vosků. Jsou také známé svým gelem na vlasy, který je speciálně navržen tak, aby dodával vlasům barvu. Jedná se o jedinečný produkt, který nabízí alternativu k tradičnímu barvení vlasů. Barevné gely umožňují snadno dodat vlasům nový vzhled.

Použití gelů

Použití gelů této značky je velmi snadné. Po umytí a vysušení vlasů můžete použít přípravek. Můžete to udělat rukama nebo hřebenem, pokud je rovnoměrně rozdělíte. Jakmile se přípravek dostane do vlasů, můžete je rozčesat do požadovaného účesu. Pokud použijete barevný gel, barva zůstane ve vlasech, dokud se nevymyje. Oba gely lze z vlasů smýt šamponem a vodou.

Různé typy barevných gelů Hairgum

Hairgum má speciálně vyvinutý barevný gel, který poskytuje okamžité barevné pigmenty. V řadě Salontotal.cz máme například barvu Hairgum Fix Color, která poskytuje silnou fixaci a působivou barvu ve vlasech. Gely jsou k dispozici v různých barvách, například v modré, fialové, zelené, žluté a fuchsiové.

Objednat Hairgum na Salontotal.cz

Na adrese Salontotal.cz si můžete barevné gely snadno objednat online. Pokud vás produkty nadchly, můžete si je objednat a získat dopravu zdarma již od 35 eur. Pokud si objednáte v neděli až pátek do 22:00, uděláme vše pro to, abychom vám balíček doručili domů následující den. Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.