doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

L'Oréal Vitamino Color

Pečujte o své barvené vlasy pomocí špičkových produktů L'Oréal Vitamino Color! Samozřejmě chcete, aby barvené vlasy byly krásné a zdravé co nejdéle. Se šamponem, kondicionérem a dalšími přípravky na vlasy L'Oréal Vitamino Color můžete o své barvené vlasy pečovat tím nejlepším možným způsobem. Udržíte vlasy zdravé, déle zachováte barvu a zajistíte jim zářivý lesk!

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Jak Vitamino Color L'Oréal funguje

Při barvení vlasů může barva časem vyblednout nebo se stát matnou. Částečně je to proto, že vlasy jsou často vystaveny UV záření, teplu z kadeřnických nástrojů a dalším vnějším vlivům. Kromě toho může barvení vlasy také poškodit, takže vypadají méně zdravě. Cílem výrobků L'Oréal Vitamino Color je pečovat o barvené vlasy a udržet jejich barvu živou a krásnou. Pro ochranu barvy vlasů je do výrobků L'Oréal Vitamino Color přidáván resveratrol, což je silný antioxidant získávaný z hroznů. Resveratrol chrání barvu vlasů před vyblednutím a vnějším znečištěním. Kromě toho si s těmito produkty vytvoříte dobrou rutinu, která bude pečovat o celé vaše vlasy, během mytí, ale i po něm!

Produkty L'Oréal Vitamino Color

Řada L'Oréal Vitamino Color se skládá z několika produktů péče o vlasy speciálně vyvinutých pro barvené vlasy. Níže si můžete přečíst více informací o některých různých produktech a jejich vlastnostech.

  • Šampon L'Oréal Vitamino Color: Šampon fixuje barvu ve vlasech, snižuje její blednutí a prodlužuje její trvanlivost.
  • L'Oréal Professional Vitamino Color Conditioner : Kondicionér je ochranou barvy pro všechny typy barvených vlasů. Cílem tohoto přípravku je bojovat proti blednutí barvy a pečovat o vlasová vlákna a chránit je.
  • Maska L'Oreal Vitamino Color Mask : Maska poskytuje intenzivní výživu, hydrataci a chrání barvené vlasy. Pokud jsou vaše vlasy po barevné kúře vysušené, je tato maska určena právě vám!
  • Sprej L'Oréal Vitamino Color 10 v 1 : Sprej 10 v 1 zajišťuje delší výdrž barvy a její zdokonalení. Sprej je vhodný pro všechny typy vlasů, které prošly barevnou úpravou. Tento sprej navíc dodává vlasům extra hydrataci, takže jsou jemnější a lesklejší.

Použití přípravku Vitamino Color L'Oréal

Používání produktů L'Oréal Vitamino Color je snadné. Pomocí šamponu vlasy očistíte a ochráníte je před vyblednutím barvy. Poté použijte kondicionér, který vlasy hydratuje a usnadňuje jejich rozčesávání. Masku používejte jednou týdně jako intenzivní kúru pro dodatečnou výživu a obnovu vlasů. Sprej aplikujte na ručníkem vysušené vlasy pro optimální ochranu a péči o vlasy.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.