doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced

Potřebuje vaše pokožka hlavy extra péči a máte problémy s pokožkou hlavy? Pak by pro vás mohla být řešením tato nová řada L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced. Tato řada obsahuje několik produktů, které dodají vaší pokožce hlavy opět pocit svěžesti, ale zároveň řeší problémy s pokožkou hlavy v jejich podstatě. Mastné vlasy, podrážděná pokožka hlavy nebo lupy? Díky Scalp Advanced už ne!

Třídění

Na stránku
Problémy s pokožkou hlavy
Složení
Kategorie
Cena

L'Oréal Scalp Advanced

V této řadě najdete nejméně čtyři šampony, dvě vlasové kúry a kondicionér. Všechny tyto produkty jsou zaměřeny na péči o pokožku hlavy a zaměřují se na konkrétní problém s vlasy. V závislosti na problému, na který se zaměřují, byly samozřejmě přidány různé složky.

Šampon proti lupům

Všechny šampony z této řady působí na zklidnění a zklidnění vlasové pokožky, ale každý z nich má také svůj vlastní účel. Například v šamponu Proti lupům najdete antibakteriální látky, které omezují tvorbu lupů a zabraňují růstu plísní na pokožce hlavy. Šampon nejprve zajistí odstranění mastných a suchých šupinek lupů. Kromě toho tak poskytuje léčbu, která lupy omezí.

Léčba vlasů

Dvě vlasové kúry Scalp Advanced zajišťují lepší péči o vlasovou pokožku, která má stavební prvky pro zdravý růst vlasů. Každá ze tří kúr má své vlastní účinné látky a řeší tak vlastní problém vlasové pokožky pocházející z růstu vlasů. Varianta Aminexil obsahuje složky, které vlasy lépe ukotvují ve vlasové pokožce, takže v ní zůstávají déle. Varianta Serioxyl se zase zaměřuje na zahuštění vlasů. Serioxyl působí na vlasové folikuly a stimuluje lepší růst vlasů, takže vlasy jsou plnější.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.