doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox

Dopřejte svým poškozeným vlasům tu nejlepší péči, aby měly šanci se zotavit a nebyly dále poškozovány! L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox zajišťuje opravu poškozených vlasů a jejich ochranu před dalším poškozením. Kadeřnické procedury a znečištění mohou vlasy poškodit. Kromě toho oxidační částice kovů způsobují další poškození. S produkty Metal Detox zajistíte optimální opravu a ochranu poškozených vlasů.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Péče o poškozené vlasy s Metal Detox

Máte snadno poškozené vlasy? Pokud ano, vaše vlasy potřebují kvalitní ošetření, které zajistí nápravu poškození a ochranu vlasů před dalším poškozením. Produkty Metal Detox pomáhají obnovovat poškozené vlasy a zajišťují o 87 % nižší riziko lámání vlasů. Šampon, maska a olej Metal Detox navíc neovlivňují barvu vlasů, zůstává stejná jako před umytím, a dokonce pomáhají chránit intenzitu barvy před vyblednutím. Stejně jako mnoho jiných šamponů a masek na vlasy dodává vlasům zdravý lesk!

Proč se tedy tato řada jmenuje Metal Detox? A čím se liší od ostatních řad L'Oréal Professionnel? V přípravku Serie Expert Professionnel je patentovaná technologie, která zajišťuje odstranění kovových částic z vlasů. Slyším vás, jak si říkáte: "Kovové částice v mých vlasech?" Skutečně to existuje, ve vodovodní vodě a ve vašem životním prostředí se malé kovové částice dostávají do vašich vlasů. Když začnou oxidovat nebo rezavět, způsobují poškození vlasů. 10% glicoamin obsažený v přípravku Metal Detox tyto částice vystopuje hluboko do vlasů a odstraní je. Zejména u odbarvených vlasů dochází k poškození nebo otevření vlasových kutikul, ve kterých se zachycují částečky kovu. Proto se řada Metal Detox doporučuje pro odbarvené a odbarvené vlasy.

Serie Expert Metal Detox

Šampon L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox: Vaše vlasy mohou být poškozeny a odbarveny oxidací kovových částic ve vlasech. Tento šampon tomu zabraňuje a chrání intenzitu barvy před vyblednutím. Protože jsou kovové částice z vláken odstraněny, jsou vlasy méně náchylné k lámání.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Masque: Tato maska na vlasy pečuje o poškozené vlasy a zároveň chrání jejich barvu.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Concentrated Oil: Jedná se o pečující vlasový olej pro každodenní použití na poškozené vlasy. Tento bezoplachový olej chrání barvu vlasů před vyblednutím a chrání vlasy před poškozením. Vlasy získají zdravý lesk a jsou hebké, aniž by je zatěžovaly.

 

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.