doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

L'Oreál Professionnel SE Absolut Repair Molecular

Trápí vás poškozené vlasy? Nejste jediní. Mnoho lidí má poškozené vlasy v důsledku tepelné úpravy, chemického ošetření nebo prostě každodenního opotřebení. Ale nebojte se, existuje řešení. Společnost L'Oréal Professionnel vyvinula řadu produktů speciálně určených k opravě a revitalizaci silně poškozených vlasů.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

L'Oréal Professionnel SE Absolut Repair Molekulární produkty

Produkty L'Oréal Professionnel SE Absolut Repair Molecular představují kompletní péči o vlasy speciálně navrženou pro obnovu poškozených vlasů. Tato řada obsahuje tři účinné produkty péče o vlasy: šampon Absolut Repair Molecular, oplachovací sérum Absolut Repair Molecular a bezoplachovou masku Absolut Repair Molecular. Šampon vlasy hloubkově čistí, rozčesává a vyživuje, zatímco sérum a maska obnovují makromolekulární strukturu vlasů a proměňují vaše kadeře. Vaše vlasy jsou nejen vyživené a pružné, ale také chráněné před každodenními vlivy prostředí.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.