doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kondicionér KIS

Kondicionér KIS je řešením proti poškozeným, suchým a neživým vlasům. KIS je zkratka pro Keratin Infusion System: výrobky této značky obsahují keratin. Tato složka vlasy hydratuje a posiluje. Kondicionér KIS patří k výrobkům, které snadno použijete a které poskytují objemné výsledky. Objevte kondicionér KIS od společnosti Salontopper a užívejte si zdravou hlavu.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Cena

Složení kondicionéru KIS

Kondicionér KIS je určen k výživě a hydrataci vlasů. Obsahuje směs přírodních olejů a keratinu, které pomáhají vlasům zotavit se z poškození. Vlasům tak navrací lesk a objem. Keratin obsažený v kondicionéru pomáhá vlasy posilovat a chránit před dalším poškozením, protože složka vlasy obaluje. Nabízí také ochranu před vnějšími vlivy, jako jsou UV záření a teplo z kadeřnických nástrojů, například kulmy. Kondicionér je k dispozici v různých složeních určených pro konkrétní typy vlasů a problémy. Existuje například speciální kondicionér pro jemné vlasy, barvené vlasy, kudrnaté vlasy nebo poškozené vlasy. Každý vzorec obsahuje speciální složky a výživné látky, které splňují specifické potřeby daného typu vlasů.

Používání kondicionéru KIS

Kondicionér KIS se snadno používá po umytí vlasů šamponem. Kondicionér lze nanášet na mokré vlasy a měl by být dobře rozprostřen po celé délce vlasů. Kondicionér nechte několik minut působit a poté jej důkladně opláchněte vodou. Pro dosažení nejlepších výsledků lze kondicionér KIS používat pravidelně, podle toho, co vlasy potřebují. Jednou z výhod kondicionéru je, že vlasy jsou díky němu mimořádně jemné a poddajné. Tím, že je hydratuje a vyživuje, je lze snadno rozčesávat a upravovat. Kondicionér navíc pomáhá udržovat barvu vlasů tím, že ji chrání před vyblednutím a pomáhá zabránit tomu, aby vlasy vypadaly matně a bez života.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.