doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Bělící prášek KIS

KIS blond pudr je profesionální přípravek na barvení vlasů určený k zesvětlení vlasů během procesu barvení. Odbarvovací prášek KIS je třeba připravit s vyvíjecí tekutinou, poté jej kadeřníci a stylisté snadno použijí. Kromě toho, že se jedná o účinný přípravek, složky, jako je keratin, také vlasy vyživují. Objevte blond pudr KIS z nabídky Salontopper a odbarvěte své vlasy na požadovanou barvu.

Třídění

Na stránku
Složení
Cena

Co je bělící prášek KIS?

Odbarvovací prášek KIS je účinný a univerzální přípravek ideální pro vytváření blond barev a melírů. Prášek obsahuje složky, jako je persulfát amonný a peroxymonosulfát. Ty otevírají vlasové kutikuly a zesvětlují barvu vlasů, protože oxidují barevné pigmenty. Výsledkem je světlá a zářivá blond barva vlasů. Blond pudr KIS je k dispozici v různých silách, od mírné až po velmi silnou. Síla pudru závisí na množství peroxidu, které obsahuje. Mírnější složení je ideální pro osoby s jemnými nebo poškozenými vlasy, zatímco silnější složení je ideální pro osoby s hustšími nebo silnějšími vlasy. Je důležité zvolit správnou sílu blond pudru, aby nedošlo k poškození vlasů.

Jak používáte odbarvovací pudr KIS?

Odbarvovací pudr KIS používají především profesionální kadeřníci a stylisté. K použití bělícího prášku je třeba jej smíchat s vývojovou tekutinou. Smícháním s vyvolávací tekutinou se aktivuje složení a zajistí se rovnoměrné rozložení na vlasech. Vyvolávací tekutina se také obvykle dodává v různých silách. V závislosti na požadované intenzitě barvy vlasů záleží, kolik vývojové kapaliny je potřeba. Směs blond pudru a vývojové kapaliny se nanese na vlasy a rovnoměrně se rozdělí. Během procesu zesvětlování je důležité vlasy pečlivě sledovat, aby nedošlo k jejich přebarvení. Po dosažení požadované barvy je třeba vlasy důkladně opláchnout teplou vodou a umýt šamponem a kondicionérem.

Výhody blond pudru KIS?

Jednou z výhod odbarvovacího prášku KIS je, že působí rychle a účinně. Zesvětluje vlasy až o 7 odstínů v závislosti na síle pudru a vyvolávací tekutiny. Můžete se tedy rozhodnout, zda chcete provést malou nebo velkou změnu barvy vlasů, a to v krátkém čase. Další výhodou je, že blond pudr je k vlasům šetrný. Přestože se jedná o silný přípravek, obsahuje také složky, které o vlasy pečují, například keratin.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.