doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

KIS odjíždí v

KIS leave in je přípravek pro péči o vlasy, který je vyživuje a chrání. Po umytí vlasů lze použít přípravek KIS leave in. Přípravek se snadno používá k úpravě vlasů a jejich ochraně před teplem, aniž byste jej museli oplachovat. Bezoplachový přípravek KIS je navíc vhodný pro všechny typy vlasů. Objevte naši nabídku a užívejte si krásné vlasy.


Proč KIS opustit?

KIS leave in obsahuje jako hlavní složku keratin, což je přírodní protein, který se přirozeně vyskytuje v našich vlasech. Keratin posiluje a chrání vlasy před poškozením. Přípravek obsahuje také mnoho dalších dobrých složek, jako je provitamin B5. Ten pomáhá vlasy hydratovat a vyživovat. Kromě toho proteiny pomáhají, aby vlasy byly hedvábné a lesklé. Velkou výhodou výrobku je, že je vhodný pro všechny typy vlasů. Lze jej použít k definování a hydrataci kudrnatých vlasů, na jemné vlasy k dodání objemu a na poškozené vlasy k jejich opravě.

Používání bezoplachového přípravku KIS

Přípravek KIS leave in se snadno používá. Vlasy si můžete umýt jako obvykle a poté nanést malé množství přípravku na ručníkem vysušené vlasy. Přípravek byste měli nanést rovnoměrně na vlasy a poté je můžete rozčesat, aby se bezoplachový přípravek rovnoměrně rozprostřel. Po namočení není třeba přípravek KIS leave in oplachovat. Přípravek lze používat denně k ochraně vlasů před teplem a lze jej použít jako stylingový přípravek. Tímto způsobem bezoplachový přípravek dodává vlasům mimořádný lesk. Pokud máte barvené vlasy, je přípravek ideální: pomáhá barvě déle vydržet a poskytuje ochranu před vyblednutím barvy.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.