doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Barevná tabulka KIS

Pokud jde o barvu vlasů, je barevná tabulka KIS nepostradatelnou pomůckou pro kadeřníky a stylisty. Tabulka barev nabízí jasný přehled o různých barvách barev na vlasy nabízených značkou KIS. Tabulka barev KIS obsahuje různé přírodní a módní barvy. Jedinečné názvy barev a čísla na kartě ještě více usnadňují nalezení správné barvy. Objevte vzorník barev KIS na stránkách Salontopper a snadno zjistěte, která barva nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Třídění

Na stránku
Cena

Proč barevná tabulka KIS?

Tabulka barev KIS je pomůcka pro kadeřníky a stylisty, která umožňuje přehledné zobrazení různých barev. Díky této kartě může kadeřník společně s klientem zjistit, co nejlépe vyhovuje jeho přáním. Na barevné kartě lze mimo jiné vidět různé barevné odstíny, melíry a zesvětlení. Tabulka je rozdělena do různých barevných skupin, což ještě více usnadňuje porovnávání barev. Skupiny jsou například rozděleny na hnědou, červenou, černou a blond. Tabulka barev KIS navíc obsahuje jedinečné názvy a čísla barev, což kadeřníkům a kadeřnicím usnadňuje vyhledání barvy. Výběr správné barvy je důležitý, protože vzhled klienta se může měnit. Tabulka barev je proto užitečným nástrojem.

Použití vzorníku barev KIS

Při používání vzorníku barev Kis je důležité zohlednit tón pleti a přirozenou barvu vlasů klienta. Důležité je také zvolit správnou vývojku a věnovat pozornost době namáčení. Tímto způsobem bude barva nejvíce odpovídat barvě na kartě a zajistí se, že barva vydrží delší dobu. Barevná karta KIS nabízí také výběr přísad a tonerů, to pomáhá při získání požadované barvy. Tyto přísady a tonery se používají k zvýraznění nebo zjemnění barev a v případě potřeby lze pomocí nich barvu korigovat.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.