doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Pomáda Layrite

Layrite Pomade je stylingový přípravek, který umožňuje vytvářet různé účesy. Výrobek má jedinečnou texturu, která se snadno nanáší a rozděluje ve vlasech. S pomádou Layrite Pomade se vám navíc vlasy nebudou mastit ani lepit. V nabídce jsou různé druhy pomády Layrite Pomade: Originální, Superhold a Natural Matte.

 

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Cena

Co je Layrite Pomade?

Pomáda je přípravek na úpravu vlasů s konzistencí podobnou mastnotě nebo vosku, který se používá k úpravě vlasů. Pomáda Layrite poskytuje lesk a silnou fixaci. Pomáda také snižuje pravděpodobnost vysušení vlasů. Také lépe pečuje o pokožku hlavy. Přípravek se z vlasů dostává ven pouze jejich umytím.

Typy pomády Layrite Pomade

Pomáda Layrite Pomade se vyrábí v různých typech. Tento univerzální výrobek používají především muži, kteří si chtějí upravit vlasy. Layrite Original Pomade je první a nejoblíbenější pomáda této značky. Tento vlasový přípravek je na vodní bázi a má středně silnou fixaci po celý den. Pomáda Layrite Superhold Pomade je výrobek, který neoslabuje a umožňuje vám užívat si vymodelované vlasy po celý den.

Formáty

Výrobek je k dispozici v různých velikostech. Například malá nádobka má 42 gramů a střední nádobka 120 gramů. Layrite Original a Superhold Pomade jsou k dispozici také ve velké sklenici. Ta má 297 gramů.

Použití výrobku

a velkou výhodou výrobku je, že se snadno nanáší. Vezměte si do ruky malé množství výrobku a rozetřete ho v dlaních. Naneste Layrite Cement Clay na ručníkem vysušené až suché vlasy. Čím sušší vlasy, tím silnější je jejich fixace a matný vzhled. Rozetřete přípravek po vlasech a upravte je podle potřeby. Navlhčení vlasů vám umožní produkt opláchnout.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.