doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Dermakosmetika

Dermakosmetika jsou dermatologické přípravky na pleť a vlasy. Jedná se o vysoce kvalitní produkty vyvinuté dermatology a vědci pro zlepšení zdraví a vzhledu pokožky a vlasů. Vysoce kvalitní složky a receptury nabízejí účinná řešení široké škály kožních problémů, od akné až po projevy stárnutí. Objevte nyní naši širokou nabídku vysoce kvalitní péče o pleť a těšte se ze zdravé a vyvážené pleti. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Co je dermakosmetika?

Dermakosmetika jsou vysoce kvalitní produkty, které se zaměřují na váš problém s pletí nebo vlasy. Patří mezi ně akné, stárnutí, pigmentace, růžovka, růžovka, růžovka, vypadávání vlasů, lupy, svědění nebo zarudnutí pleti. Výrobky jsou sestaveny dermatology a vědci z těch nejlepších ingrediencí. Dopřejte své pleti a vlasům péči, kterou si zaslouží, s těmito vysoce kvalitními produkty!

Dermatologická péče o pleť

Dermatologickou péči o pleť vyvíjejí dermatologové a odborníci specializující se na zdraví pleti. Zabývá se specifickými kožními problémy a umožňuje vám těšit se ze zdravé a vyvážené pleti. Složky jsou pečlivě vybírány tak, aby se snížilo riziko alergií a reakcí. Trpíte růžovkou, akné, hyperpigmentací, stárnutím pleti, zarudlou nebo svědivou pokožkou? Pak jsou výrobky Derma to, co potřebujete.

Kosmetika Derma pro pokožku hlavy

Kosmetika Derma pro vlasovou pokožku se skládá ze široké škály výrobků speciálně navržených pro zlepšení zdraví a vzhledu vlasové pokožky. Tato péče se zaměřuje na řešení různých problémů vlasové pokožky, jako jsou lupy, svědění, podráždění, nadměrná tvorba kožního mazu a vypadávání vlasů. Cílem je podpořit zdravou a vyváženou pokožku hlavy, což vede k silnějším, lesklejším a zdravěji vypadajícím vlasům.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.